دانش و فناوری

قیمت گذاری آیفون ۱۴ احتمالا انتخاب آن را برای خریداران کمی سخت‌تر خواهد کرد

محصولات اپل، ویژه آیفون‌های آن گوشی‌هایی ممتاز و درجه یک هستند. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. ویا قیمت گذاری آیفون ۱۴ ممکن است آن را برای کمی سخت تر انجام دهد. مانند ترنجی همراه باشید.

قیمت گذاری آیفون ۱۴ انتخاب این گوشی هوشمند را به چالش خواهد کشید

در چند وقت جلویی تصاویر از پنل هر چهار مدل آیفون ۱۴ منتشر شد که این تصاویر ابتدا در Weibo پخش شده بود. اهرا این تصاویر از شرکت تامین کننده اپل و چند موضوع مهم را می‌کند. تصاویر این پنل‌ها نشان می‌دهد که امسال آیفون مینی پس از فروش بسیار ضعیف این گوشی در سال‌های گذشته دیگر نخواهد بود. در عوض، انتظار می‌رفت، اپل دو گوشی ۶.۱ اینچی و دو مدل ۶.۷ اینچی را عرضه خواهد کرد.

خط تولید آیفون ۲۰۲۲ شامل آیفون ۱۴ (با نمایشگر ۶.۱ اینچ)، آیفون ۱۴ مکس (با نمایشگر ۶.۷ اینچ) اینچ) خواهد بود. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است همچنین این بریدگی بار دیگر در نسخه های غیرپرو این نسل نیز وجود دارد. همچنین مدل‌های Pro کمی بلندتر و با گوشه‌های گردتر و حاشیه‌های نازک‌تر و متقارن‌تر خواهند بود.

قیمت گذاری آیفون ۱۴

تصمیم شایعه شده اپل برای استفاده از چیپست A15 Bionic ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد و به خوبی با مصرف کنندگان مصرف کننده همراه نباشد. یکی از بحث برانگیزترین مسائلی که در سری آیفون ۱۴ وجود دارد، مربوط به تراشه‌هایی است قابل ذکر است که نسخه های Pro iPhone ۱۴ از تراشه A16 Bionic جدید ۴ نانومتری استفاده می شود و همچنین آیفون ۱۴ و آیفون ر.

و اگر فکر می‌کنید که برای آیفون ۱۴ و ۱۴ مکس از تراشه سال گذشته استفاده می‌کنید، پس از آن. اما با توجه به اخبار منتشر شده، مارک گورمن از بلومبرگ گفته شده است که نسخه‌های غیرمستقیم را نشان می‌دهد که می‌تواند یک صفحه نمایش با بزرگ‌ترین صفحه را داشته باشد و بتواند آیفون‌های ۱۴ مکس ۶.۷ را داشته باشد. ۱۴ ورو مکس باشد.

بر اساس نظر گورمن و قیمت اولیه ۱۰۹۹ دلاری ۱۳یفون ۱۳ پرو مکس، آیفون ۱۴ مکس می‌تواند ۸۹۹ دلار قیمت داشته باشد که برای مدل ۶.۷ اینچی غیر از پرو قیمت جذاب خواهد بود. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. اگر اینطور باشد، می‌توانیم قیمت‌های اولیه ۷۹۹ دلاری را برای آیفون ۱۴، دلاری برای آیفون ۱۴ ک ک د را مشاهده کنیم.

اپل به دنبال افزایش تفاووت بین مدل‌های پرو و ​​غیرپرو آیفون ۱۴ است

گویا اپل به دنبال افزایش تفاووت بین مدل‌های پرو و ​​غیر پرو بوده است، به همین دلیل است که انتظار می‌رود دوربین حسگر ۴۸ مگاپیکسلی و نمایشگر ۱۲۰ هرتزی ProMotion فقط در مدل‌های گران‌تر وجود داشته باشد. تفاوت های دیگر شامل جایگزینی بریدگی نمایشگر فعلی در نسخه های Pro با بریدگی “i-shaped” است. این ویژگی در همه نسخه های A15 Bionic موجود نیست.

قیمت گذاری آیفون ۱۴

اگر اپل آیفون ۱۴ مکس ۶.۷ اینچی را ۹۹۹ دلار قیمت گذاری کنید، می توانید فقط ۱۰۰ دلار برای ۱۴ پرو ۶.۱ اینچی با بریدگی جدید «i-shaped»، دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و باتری بزرگ‌تر هزینه کنید و همچنین چیپست کنید. جدید و صفحه نمایش ProMotion با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز نیز داشته باشید. قارا پرداخت دلار بیشتر هم می‌توان ۲۰۰ ۱۴ پرو مکس ۶.۷ این را با همه امکانات خ

به گفته PhoneArenaبا توجه به اینکه می‌توانم خود را در مدت 36 ماه بدون بهره از اپراتورهای اصلی تامین کنید، با پرداخت 2.77 تا 5.54 دلار در ماه می‌توانید از آیفون 14 مکس به آیفون 14 پرو یا آیفون 14 پرو مکس سوییچ کنید. ممکن است مصرف‌کنندگان این هزینه را پرداخت کنند. سخت‌ترین خرید زمانی که سعی کنید مدل آیفون ۱۴ را با نیازها، نیازها و بودجه خود انتخاب کنید.

احتمالا سری ۱۴ در اوایل سپتامبر با رونمایی خواهد شد. این امر زمان زیادی را برای افشای اطلاعات، رندرها و نکات بیشتری باقی می‌گذارد تا بتوانیم قبل از معرفی سری ۱۳ در چند ماه، به اطلاعات بیشتری از این دستگاه‌ها دست یابیم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا