دانش و فناوری

قیمت پرچمداران S22 سامسونگ مانند نسل قبلی سرسام‌آور خواهد بود

قیمت پرچم سامسونگ S22 نسبت به سال گذشته کمی متفاوت خواهد بود. این غول کره جنوبی همچنان به ارائه قیمت های بالا برای گوشی های رده بالای خود ادامه می دهد و در عین حال گوشی های مقرون به صرفه را نیز عرضه می کند.

سری Fan Edition سامسونگ برای ارائه خلاقانه ترین و جدیدترین ویژگی ها در گوشی های سامسونگ با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر معرفی شده است. گلکسی اس 20 FE اولین مدل در نسخه Fans بود که با قیمت 699 دلار در سراسر جهان در دسترس قرار گرفت.

سامسونگ همچنین با عرضه سری گلکسی S21 شوکه شد و به عنوان یک ارزش شگفت انگیز در مدل گلکسی S21 در نظر گرفته شد. این گوشی با قیمت پایه 799 دلار عرضه شد. 100 دلار بیشتر از S20 FE و 200 دلار کمتر از Galaxy S21 Plus. اما ارزش پرچم S22 سامسونگ در سال 2022 چقدر خواهد بود؟

قیمت پرچم S22 سامسونگ

به گفته ساموبیل، سامسونگ برای مدل استاندارد قیمتی برابر با بیش از 799 دلار خواهد داشت گلکسی اس 22 در نظر گرفته شده اند. البته این امکان وجود دارد که سامسونگ در جریان رونمایی و قیمت گذاری گوشی سامسونگ S22 همه چیز را تغییر دهد. اما طبق گزارشی که امروز منتشر شد، به احتمال زیاد سامسونگ استاندارد استاندارد گلکسی اس 22 را با همان قیمت سال گذشته عرضه خواهد کرد.

قیمت پرچم‌های S22 سامسونگ مانند نسل قبلی آن‌ها را شوکه خواهد کرد

شایعات حاکی از آن است که سامسونگ امیدوار است 14 میلیون دستگاه گلکسی اس 22 بفروشد و این امکان وجود دارد که ثبات قیمت در سال گذشته بتواند سامسونگ را به این هدف نزدیک کند. این الگوی برنامه ریزی و قیمت گذاری به این معنی است که باید منتظر قیمت بهتر باشید Galaxy S21 FE بودن؛ زیرا اگر تنها 100 دلار از گلکسی اس 22 ارزانتر باشد، مطمئناً می تواند مسیر موفق گلکسی اس 20 FE را طی کند.

طرفداران فن گلکسی اس 20 تنها 100 دلار برای گلکسی اس 21 هزینه دارند. اما چند ماه قبل از سری Glass S21 این شانس را داشت که به فروش برسد. در Galaxy S21 Fans Edition چنین فرصتی وجود ندارد و سامسونگ قطعا این دو گوشی را کمتر از یک ماه دیگر معرفی خواهد کرد.

در حال حاضر برخی معتقدند که اختلاف قیمت 100 دلاری تاثیر چندانی نخواهد داشت و این دو گوشی بدون تاثیر به فروش می رسند. تنوع آپشن ها و مدل های موجود در بازار پرچمدار همیشه جالب است و مطمئنا هیچ کاربری از این موضوع ناراضی نیست. بله، همه اینها برای افرادی که توانایی خرید گوشی های پرچمدار را دارند صدق می کند. به خصوص در ایران که توصیه می کنیم قیمت پرچم های S22 سامسونگ را به ریال تبدیل نکنید. خب، هنوز راه زیادی تا عرضه این گوشی ها باقی مانده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ارزش پرچم سامسونگ S22 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

: گوشی موبایل

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا