دانش و فناوری

قیمت و مشخصات نهایی Nothing Phone (1) فاش شد

گوشی تلفن هیچی (1) قرار است در تاریخ 12 ژوئیه (21 تیر 1401) به‌صورت رسمی معرفی شود. شرکت این شرکت تیزرهای چندین مورد را در مورد طراحی این دستگاه منتشر کرده است، اکنون به‌لطف یک افشاگری جدید، شاهد قیمت احتمالی و میتات.

قیمت و مشخصات نهایی Nothing Phone (1)

آخرینا وب سایت 91 موبایل از افشاگر یوگش برار برای موبایل Nothinglidi Nothing Phone (1) همکاری کرده‌اند. این نشریه گزارش می‌دهد که این دستگاه برای راه‌اندازی یک نمایشگر از نوع OLED با رفرش‌ریت 120 هرتز دارد. نمایشگرهایی با رفرش‌ریت بالا این روزها بسیار استاندارد هستند، بنابراین ما از این موارد تعجب نمی‌کنیم.

در ادامه یک افشای دیگر از Nothing Phone (1) منتشر شده است. وب سایتی به نام RootMyGalaxy لو رفته از این دستگاه را می‌کند. بااین‌حال، قیمت احتمالی انواع مختلف این گوشی را نیز منتشر کرده است.

بر اساس اطلاعات فاش‌شده، Nothing Phone (1) با قیمت 31000 روپیه (حدود 393 دلار) در هند برای نسخه با گ همچنین انتظار می‌رود که نسخه 8 زبانی / 256 گیگابایتی با قیمت 32000 روپیه (406 دلار) و یک نسخه 12 گیگابایتی / 256 یگ

قیمت و مشخصات نهایی Nothing Phone (1)

قیمت و مشخصات نهایی Nothing Phone (1)

قبلاً شایعاتی وجود داشت که Nothing Phone (1) یک دستگاه میان‌رده است. حال افشاگری جدید ادعا می‌کند که قدرت این گوشی توسط تراشه اسنپدراگون 778G پلاس دستگاه می‌شود. 45 سرین می‌رسد یک باتری 4500 میلی‌آمپرساعتی با شارژ 45 وی نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده باشد.

ر افشاگر این ادعا می‌کند که Nothing Phone (1) دارای دوربین دوگانه 50 مگاپیکسلی + 16 مگاپیکسلی در پنل خود است. همچنین یک دوربین 16 مگاپیکسلی وظیفه ثبت تصاویر سلفی را برعهده خواهد داشت.

تولید Brar و 91Mobiles معمولاً افشاگری‌های خود را به‌درستی انجام می‌دهند، ما همچنان به شما توصیه می‌کنیم. اگر این‌ها واقعاً مشخصات Nothing Phone (1) هستند، نظر شما در مورد این گوشی هوشمند چیست؟ میای مشخصات آن، انتظارات شما را می‌کند؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا