دانش و فناوری

قیمت و تاریخ معرفی Nothing phone (1) مشخص شد

در چندین مدت، خبرهای زیادی درباره برند نوپای ناثینگ می‌شنویم که توجهات را به خود جلب کرده‌اند. البته این موضوع تا زمانی که عملکرد واقعی محصولات این شرکت را نبینیم ، نکته و فایده خاصی ندارد. از همین روی ، قیمت و تاریخ معرفی Nothing phone (1) مشخص شده است. مانند ترنجی همراه باشید.

قیمت و تاریخ معرفی Nothing phone (1)

وانارل پی، یکی از بنیانگذاران OnePlus، وقتی اعلام کرد که از این شرکت خارج می‌شود، دنیا را شگفت‌زده کرد. در آن زمان اطلاعات بیشتر درباره وی منتشر نشد. با مشاهده تغییرات ایجاد شده در تجارت گوشی‌های هوشمند OnePlus و ادغام با Oppo، به وضوح متوجه شدیم شه Pete Lau اس و ش د ن ن ج د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د ن مفته می‌شود که این شرکت بر روی محصولات پوشیدنی و سایر محصولات نوآورانه انجام داده است.

Essential، این شرکت در ادامه Essential، یعنی شرکت سازنده گوشی Essential Phone را خریداری کرد در آن زمان، ما می‌دانستیم که این شرکت در نهایت یک گوشی هوشمند عرضه می‌کند. این محصول به زودی با نام گوشی Nothing (1) عرضه می شود. هیچ چیزی تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن هیچ چیز تلفن (1)

قیمت و تاریخ معرفی گوشی هوشمند هیچ چیز (1)

این مدیر اجرایی ادعاهای جسورانه‌ای داشته و می‌گوید که دستگاه Nothing (1) بازار گوشی‌های هوشمند اندرویدی را متحول خواه. دن‌ها نیز ارائه یک محصول اندرویدی واقعی رق این یک گوشی هوشمند پرچمدار خواهد بود که سیستم عامل کاملا جدید NothingOS را با ارائه سه ساله آپدین نسخه اصلی اندروی. این شرکت از آن زمان چند جزئیات مبهم را به اشتراک گذاشته است.

به عنوان مثال، پشتیبان این گوشی شفاف است، از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند و دارای قاب شرکتی بازیافتی است. این شرکت در جستجوی جذابیتی برای اصطلاح NothingOS یک است حتی قبل از عرضه گوشی، لانچر اندرویدی این دستگاه در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است. جاب است که این شرکت یکی از اولین برندهایی است که از لانچر OnePlus پشتیبانی می‌کند.

Nothingoshi Nothing (1) ; یک قاتل پرچمدار جدید خواهد بود

این شرکت تاریخ عرضه این گوشی را به وضوح اعلام نکرده است. اگر کارل پی را بشناسیم، او پیش از فاش کردن تاریخ عرضه، تیزرهای مرموزی را منتشر خواهد کرد. اینجا چیزی نیست که بتوانید از وبلاگ خود دانلود کنید. Nothingoshi جدید Nothing (1) در 21 جولای معرفی و وارد بازار می شود. مشخص نیست که آیا این تاریخ شروع فروش است یا تاریخ رونمایی. به هر حال، به نظر می‌رسد تاریخ مهمی برای هیچ چیز نیست.

قیمت و تاریخ معرفی گوشی هوشمند هیچ چیز (1)

به گفته GizChina، این گزارش همچنین در مورد قیمت این گوشی ارائه شده است. هارا هدف این شرکت برچسب قیمتی 500 یورویی است. این قیمت با آنچه شرکت‌ها برای پرچمداران دریافت می‌کنند بسیار فاصله دارد. اما باید پرسید که آیا گوشی Nothing (1) مانند OnePlus One در زمان خود انقلابی را در بازار به ارمغان خواهد آورد؟ سخت است باور کنیم که این یک پرچمدار فوق العاده در سطح گوشی های هوشمند پرچمدار باشد، اما احتمالا یک قاتل پرچیر. قبلا گفته شده است که این گوشی با پردازنده اسنپدراگون ساخت کوالکام می‌شود.

اولین گوشی برند Nothing با نام Nothing phone (1) و سیستم عامل Nothing OS تابستان امسال خواهد شد

طراحی شفاف Nothing Phone (1) قبل از معرفی احتمالی آن تایید شده است

در این مرحله، استفاده از سنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ گزینه بسیار مناسبی به نظر در حال حاضر، فقط می‌توانم منتظر اخبار بیشتر در مورد عرضه این گوشی باشیم. کارل پی احتمالا در ماه آینده سری از تیزرها را ارائه خواهد کرد. این گوشی در سطح جهانی و همچنین در عرضه خواهد شد. از این گذشته، در حال حاضر مراحل لازم گواهینامه BIS را طی می‌کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا