دانش و فناوری

قیمت هوآوی نوآ 9 (Huawei Nova 9) مشخص شد

یک ماه پس از رونمایی از لیست جدید هواوی در چین ، قیمت هواوی نوا 9 به حالت تعلیق درآمد. اجازه دهید نگاهی به قیمت این گوشی بیندازیم.

در سال های اخیر در نتیجه تحریم های هواوی، دیگر شاهد اتفاقات عادی این شرکت نیستیم. هواوی نوا 9 اخیرا در یکی از رویدادهای وین رسما تایید شد و قیمت این گوشی نیز به حالت تعلیق درآمده است.

هواوی در رویدادی که به تازگی برگزار شده است از ورود هواوی نوا به عرصه جهانی خبر داده است. حدود یک ماه پیش بود که این گوشی در اوایل مهرماه رونمایی شد و حالا قیمت این میان رده تعیین شده است.

قیمت هواوی نوا 9

عرضه جهانی هواوی نوا 9 رسما تایید شد. اوایل اکتبر بود که شاهد عرضه انحصاری این گوشی در چین بودیم و حالا این گوشی هوشمند در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

قیمت پایه هواوی نوا 9 حدود 418 دلار آمریکا است. اگرچه این گوشی دارای دو عضو استاندارد و یک پرو است، اما واضح است که هوآوی تصمیم گرفته است که تنها رایج ترین نسخه عرضه جهانی را بسازد.

قیمت هواوی نوا 9

جزئیات این گوشی هوشمند مشابه آنر 50 گوشی است. در پنل پشتی این گوشی دو رینگ را می بینیم که یکی از آنها دوربینی عریض را پوشش می دهد و دو دوربین دیگر. هواوی نوا دارای 9 پوند وزن و 175 گرم است.

نمایشگر این گوشی 6.57 اینچ بوده و نوع پنل آن اولد می باشد. راه حل Nova 9 Full HD Plus است و می تواند تا یک میلیارد رنگ را پشتیبانی کند. قلب تپنده این گوشی Snapdragon 778G است.

دوربین سلفی این گوشی 32 مگاپیکسلی است و صفحه نمایش اولد آن دارای لبه های خمیده است. از دیگر اطلاعات این گوشی می توان به دوربین عریض 50 مگاپیکسلی و باتری 4300 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد قیمت هواوی نوا 9 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا