دانش و فناوری

قیمت مدیاتک Dimensity 9000 دو برابر بیشتر از تراشه نسل قبل خود است

شرکت تایوانی مدیاتک هفته گذشته خواستار استفاده از تراشه پرچم خود در گوشی های پایان سال 2022 شد. سایز 9000 معرفی شده در واقع اولین پردازنده ای است که بر اساس یک سیستم 4 نانومتری توسعه یافته است. در این لحظه – فعلا، انتظار می رود کوالکام هفته آینده در رویداد فناوری خود از تراشه های باکیفیت رونمایی کند.. اکنون، امروز، طبق گزارش اخیر منتشر شده توسط ایستگاه چت دیجیتالقیمت یک چیپست جدید مدیاتک Dimension 9000 تقریباً دو برابر گران‌تر از قبل است. این بدان معناست که ما باید منتظر گوشی‌های هوشمند سطح بالا و برچسب‌های قیمتی باشیم که گران‌تر از دستگاه‌های Dimension 1200 هستند.

قیمت مدیاتک Dimension 9000

این گزارش همچنین خاطرنشان می‌کند که اگرچه Dimensity 9000 تقریباً دو برابر Dimensity 1200 است. اسنپدراگون 8Gx نسل 1 کوالکام نامشخص همیشه گرانتر از چیپست جدید مدیاتک خواهد بود. در مورد شایعات مطرح شده سایز 7000 با سیستم 5 نانومتری، Digital Dialogue Station همچنین می گوید که می توانیم تجهیزات مجهز به این چیپست را در سه ماهه اول سال 2022 ببینیم.

طبق گزارش های قبلی، کوالکام قصد دارد روند فراخوانی تراشه های موبایل خود را تغییر دهد و خود را با نامی جدید معرفی کند. در هر صورت، هفته آینده کنفرانس فناوری کوالکام به طور رسمی از 29 دسامبر آغاز شد و تا 4 دسامبر ادامه خواهد داشت و نام واقعی چیپست پرچمدار این شرکت به طور رسمی اعلام خواهد شد.

قیمت مدیاتک Dimension 9000

قیمت مدیاتک Dimension 9000

مدیاتک هفته گذشته رویداد ویژه خود را برگزار کرد و در آن تراشه Dimensity 9000 را به طور رسمی معرفی کرد. این شرکت همچنین نحوه چیپ های قیمت گذاری خود را تغییر داده و به تدریج ترتیب اعداد را از Dimensity 1200 به 9000 افزایش داده است.

طبق گزارش های اخیر، می توان اولین دستگاه های مجهز به چیپست Dimensity 9000 را تهیه کرد فوریه سال آینده باشیم. از سوی دیگر، شیائومی 12 می تواند اولین گوشی هوشمندی باشد که با چیپست جدید کوالکام احتمالاً قبل از پایان سال جاری عرضه می شود.

نظر شما در مورد قیمت دوبرابر تراشه جدید مدیاتک Dimension 9000 نسبت به نسل قبلی خود چیست؟ به نظر شما در نتیجه قیمت گوشی های موبایل چگونه تغییر می کند؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا