قیمت ایربادز گلکسی واچ 3 پرو حدود 335 دلار خواهد بود

تا رویداد Unpacked سامسونگ چند هفته دیگر باقی مانده است. همچنان شاهد انتشار شایعاتی درباره محصولات آینده این شرکت هستیم. هم اکنون، قیمت گلکسی بادز 3 پرو، گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ اولترا در بازار اروپا به بیرون درز کرده است.

قیمت ایربادز گلکسی واچ 3 پرو حدود 335 دلار خواهد بود

گزارشی منتشر شده که نشان می دهد یک فروشنده اروپایی قیمت گلکسی بادز 3 پرو، گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ اولترا را در وب سایت خود به اشتراک گذاشته است. به نام این فروشگاه اروپایی اشاره ای نشده است.

قیمت Galaxy Buds 3 Pro

بر اساس اطلاعات منتشر شده، Galaxy Buds 3 Pro سامسونگ با قیمت 313,49 یورو (معادل 335 دلار) به دست کاربران خواهد رسید. این ایربادز آینده سامسونگ در مقایسه با نسل قبل که ارزش 240 یورویی (257 دلاری) داشت، افزایش قیمت چشمگیری داشته است. انتظار می رود که گلکسی بادز 3 پرو در رنگ های نقره ای و سفید قابل تهیه باشد.

به سراغ قیمت Galaxy Watch 7 BT (مدل 40 میلی متری) می رویم. این ساعت هوشمند با قیمت 314,49 یورو (معادل 336 دلار) در وب سایت این فروشگاه اروپایی دیده می شود. مدل 44 میلی متری این محصول با قیمت 344,99 یورو (معادل 369 دلار) قابل تهیه خواهد بود. انتظار می رود که این ساعت هوشمند در رنگ های کرم، سبز و نقره ای به دست کاربران برسد. متاسفانه در این گزارش، اشاره ای به قیمت مدل سیم کارت خور این محصول نشده است.

قیمت Galaxy Watch 7 مدل 40 میلی متری

قیمت Galaxy Watch 7 مدل 44 میلی متری

قیمت ساعت هوشمند Galaxy Watch Ultra

آیا دوست دارید Galaxy Watch Ultra سامسونگ را تهیه کنید؟ این ساعت هوشمند با قیمت 688,99 یورو (حدوداً معادل 737 دلار) به دست خریداران می رسد. ادعا شده که این دستگاه در سه رنگ خاکستری تیتانیومی، نقره ای تیتانیومی و سفید تیتانیومی عرضه خواهد شد.

قیمت Galaxy Watch Ultra

بدون شک قیمت این محصولات آینده سامسونگ تا برگزاری رویداد Galaxy Unpacked می تواند تغییر کند. همچنین شایان ذکر است که قیمت های در نظر گرفته شده برای بازار اروپا، از قیمت های ایالات متحده گران تر خواهند بود. بنابراین، تبدیل مستقیم قیمت ها به دلار، نشان دهنده قیمت دقیق بازار جهانی و آمریکا نیستند.

تصاویر لو رفته گلکسی بادز 3 پرو طراحی ایرپاد شکل این محصول را نشان می دهد

با توجه به قیمت های فاش شده، نظر شما درباره ایربادز و ساعت های هوشمند آینده سامسونگ چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا