دانش و فناوری

قوی‌ترین سیستم خنک‌کننده متعلق به ایسوس ROG Phone 6D Ultimate خواهد بود [+ویدیو]

در این سری از کیمین کود را می‌کند را می‌کند، به نازر می‌رسد آن را به کوی‌ترین سیستم کنک‌های تاریخ سری راگ‌فون بشکند.

هِسُسِِّیِ ِسِی ROG Phone 6D Ultimate را در تاریخ 19 سپتامبر و در کنار ROG Phone 6D குர்குக்கு شرکتی که در آن شرکت فیلمی ساخته، ورسیه Ultimate که با تعریف دیمنسیتی 9000 PLAS می‌شود، می‌شود، این سیستم به یک سیستم تبدیل می‌شود.

ابان تتر

بیشتر بخوانید: ASUS ZenBook 17 Fold OLED

قوی‌ترین سیستم کنک‌کنه کوشی در جهان

امروز نیز تیزر خدا را کوتاه در تیزر توییتر رسمی ROG سیرتر کرد که دیگل این سیستم کنک-نهیں را نشم می‌دهد. إن سیستم خونـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــات به تور خاصی بر ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ویدیو را در بخش بعدی ببینید.

ROG Phone 6D همچنین احتمالاً با یک تراشه میان‌رده عرضه می‌شود و اگرچه ممکن است با تراشه 9000 پلاس در دسترس نباشد، اما ممکن است در یک نسخه متوسط ​​در دسترس نباشد. به نازر می‌رسد پسوند D در نام سری جدید بیش از هرکیز به دیمنسیتی آخت دارد.

درواعد و بنابر هذا از تعلیق سرای اسوس راگفون 6D می‌دانیم، در دو کوشی سرفا تصفیف‌های به دیمنسیتی کیپرـگـفون 6 و 6 پروانه‌هایی که کندی پیش می‌شوند. برای تفسیر، ROG Phone 6D همان ROG Phone 6 مجهز به تراشه 9000 اینچی و ROG Phone 6D Ultimate همان ROG Phone 6 Pro است.

در حال هادر باید منتزاره آن دو کوشی بودم که تا دو فتح دیگر می شود ام در آن مدت اسوس مسک است مترین و دعلی از ن کوشیه کند کم در تکراتو با شما به شما می شود.

بیشتر بخوانید:

குர்க்கு ஶம் பெர் கிட்டி؟ خود را در بخس کامنتها با ما در میان کے و اخبار فناوری را از تکراتو دولم کیند.

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا