بازاریابی

قرار دادن کلیدواژه اصلی SEO برای کسب درآمد آنلاین

اگر بازاریابی آنلاین من را با کارهای سئو دنبال کرده اید و سعی کرده اید تا آخر شب سعی کنید سئو را درک کنید، می دانید که بازاریابی آنلاین و سئو آنقدرها هم که گاهی پیشنهاد می شود آسان نیست. اما شما همچنین می‌دانید که اگر بدون قرار دادن کلمات کلیدی شروع کرده‌اید، ماه‌ها و حتی سال‌های ارزشمند را هدر داده‌اید. ناگفته نماند تمام هزینه هایی مانند میزبانی وبلاگ و لیست ایمیل، و همه اینها به دلیل یک اشتباه ساده و قرار دادن کلمات کلیدی نادرست است.

قرار دادن کلمات کلیدی در کنار محتوای جذاب، یکی از مهمترین عواملی است که نرخ رشد شما را تعیین می کند. مطلقاً هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید از سئوی وبلاگ، پست های وبلاگ، نظرات، بحث های انجمن، انتشارات، تبلیغات انفرادی و بقیه روش های بی پایان برای جذب بازدیدکنندگان بر اساس قرار دادن کلمات کلیدی است. و همانطور که اخیراً کشف کرده‌ام، قرار دادن صحیح کلمه کلیدی می‌تواند باعث شود وبلاگ، ویدیو، مقالات و کتاب‌های الکترونیکی شما در چند روز نه ماه یا سال در اولین صفحه نتایج جستجو نمایش داده شوند.

باید همیشه این واقعیت را در نظر گرفت و پذیرفت که هدف قرار دادن مخاطب صحیح مستلزم آمادگی و برنامه ریزی مناسب است. اما همچنین هدف قرار دادن مخاطبان علاقه مند تنها راه کسب درآمد آنلاین بدون توجه به روش شما است، خواه وبلاگ نویسی، بازاریابی وابسته یا غیره.

یکی دیگر از اشتباهات رایج سئو، ارسال نقشه سایت به گوگل است، زیرا اگر این کار را نکنید، گوگل نمی تواند راه خود را به وبلاگ شما پیدا کند. نقشه سایت کلمات کلیدی و عبارات کلیدواژه را نشان می دهد که کار شما را به بهترین شکل توصیف می کند تا بتوان بر اساس آن دسته بندی کرد. ارسال نقشه سایت به راحتی با نصب افزونه ای مانند ” انجام می شود.همه در یک سئو“یا”نقشه سایت Google XML“، اما شما همچنین باید چک کنید”کنسول جستجوی گوگل“این که نقشه سایت واقعا پذیرفته شده و قابل درک است.

من اخیرا” داشتمخطای HTTP 404“در نقشه سایت وبلاگم، که کمی من را وحشت زده کرد، زیرا تصور می کردم همه چیز با موفقیت کامل شده است. و پس از چند تحقیق فشرده متوجه شدم که به نظر می رسد این یک مشکل کاملا رایج است، اما به راحتی قابل رفع است.

در حال حاضر یک URL نقشه سایت معمولا به پایان می رسد “/sitemap.xml“، اما گاهی اوقات یک اضافی (نقطه/فول استاپ) از داخل افزونه نقشه سایت Google XML در پایان اضافه می شود و ممکن است یکی از دلایل این باشد”خطای HTTP 404خوشبختانه این مشکل به سادگی با حذف نقشه سایت قدیمی از کنسول جستجوی Google و به سادگی کپی/پیست URL نقشه سایت از افزونه، و صرفاً حذف آخرین نقطه، برطرف می شود.

اما بیایید به «قرار دادن کلمات کلیدی» برگردیم، فقط فکر کردم بهتر است برخی از آخرین یافته‌ها را به اشتراک بگذارم که تفاوت زیادی در قابلیت رتبه‌بندی سایت‌ها و ویدیوهای خودم ایجاد کرد. چند خط اول محتوای شما نیز سودآورترین خطوط شما برای کار است، زیرا اینگونه است که محتوای شما توسط موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل و بینگ طبقه بندی می شود. به همین دلیل است که عنوان سایت (H1 Header) و عنوان پست (H2 Header) با عناوین ویجت (H3 Header) و 160 کاراکتر اول بدنه محتوای شما تنها راهی است که می توانید از طریق وبلاگ خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید.

با این حال، چالش این است که از آن عبارات جستجو به عنوان بخشی از زمینه توضیحات استفاده کنید و فقط یک دسته از عبارات جستجو را در آنجا پر نکنید که هیچ معنایی ندارد. در یک توضیحات عبارت جستجوی مورد نظر باید حداقل 2 تا 3 بار ظاهر شود و در هنگام استفاده از عبارات جستجو در زمینه می تواند بسیار چالش برانگیزتر باشد.

برای بهترین نتایج با قرار دادن کلمات کلیدی، همیشه توصیه می شود که سعی کنید بین کلمات کلیدی Long Tail و Short Tail سایت خود ترکیبی ایجاد کنید و سپس این عبارات جستجو را در عنوان و 160 نویسه اول قرار دهید زیرا معمولاً به عنوان توضیحات محتوای شما شناخته می شود.

این همان توصیفی است که می‌توانید در توضیحات متا سایت‌ها در صفحه نتایج جستجو در هر موتور جستجوی اصلی مشاهده کنید. شما معمولاً عنوان سایت را در بالا به رنگ آبی دارید، سپس URL درست زیر آن به رنگ سبز و متن توضیحات به رنگ مشکی است. همچنین ممکن است متوجه برخی از کلمات کلیدی پررنگ در توضیحات متا شوید، که کلمات کلیدی هستند که سایت در حال حاضر برای آنها رتبه بندی می کند.

این که دقیقاً از کدام کلمات کلیدی و عبارات جستجو استفاده کنید، بسته به جایگاهی که برای کسب درآمد آنلاین انتخاب می کنید، برای هر فرد متفاوت است. همیشه بهتر است کلمات کلیدی و عبارات جستجو را با حجم جستجوی بالا و رقابت کم تا متوسط ​​مورد هدف قرار دهید، اما حتی در این صورت ممکن است مدتی طول بکشد تا در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شود.

بهینه سازی موتورهای جستجو کاملاً ابتدایی است و زمانی که به آن دست می یابید عمدتاً منطقی است، اما به دلایلی مسیر کمتری است. در حالی که رتبه بندی واقعی ممکن است به سرعت با قرار دادن کلمات کلیدی صحیح افزایش یابد، ممکن است هفته ها و حتی ماه ها تحقیق مناسب برای به دست آوردن آن کلمات کلیدی و عبارات جستجوی مرتبط باشد.

حتی ممکن است در نهایت چند بار عنوان وبلاگ و پست را در توضیحات متا تغییر دهید، اما زمانی که مطمئن شدید نقشه سایت را در کنسول جستجوی گوگل نیز بررسی کنید. به یاد داشته باشید که وقتی کلمات کلیدی و عبارات جستجو را تغییر می‌دهید، کل نقشه سایت نیز تغییر می‌کند، و اگر آن را به‌روزرسانی نکنید، مانند این است که مسیرهای اشتباهی را به سایت خود به گوگل داده‌اید.

بهینه سازی مناسب برای موتورهای جستجو واقعاً به همین سادگی است که به همه موتورهای جستجوی اصلی بگویید دقیقاً درباره وبلاگ، ویدیو، مقاله یا هر محتوایی شما چیست. اصول اولیه همیشه به عنوان، توضیحات و چند بار ظاهر شدن عبارت جستجو خلاصه می شود.

کلید واژه و قرار دادن عبارت جستجو جهت شما است و بسیار مهمتر از سرعت است. کسب درآمد آنلاین یک بازی اعدادی است که نشان می دهد چند ساعت، روز، هفته، ماه و حتی سال برای ادامه دادن آماده هستید.

نکته عنوان پست – سعی کنید از کلماتی مانند “and” یا “at” در عنوان پست خودداری کنید زیرا گاهی اوقات به عنوان یک کاراکتر خاص (&@$%) نشان داده می شود که دوستدار SEO در نظر گرفته نمی شود و امتیاز SEO وبلاگ شما را کاهش می دهد.

این موضوع در مورد عناوین ویدیویی، مقاله و کتاب الکترونیکی نیز صدق می‌کند، زیرا در برخی زمان‌ها آن عناوین در نتایج جستجوی Google نشان داده می‌شوند. به همین دلیل است که استفاده از عبارات جستجو در متن بسیار مهم است زیرا این توضیحاتی است که یک بازدید کننده می خواند.

این نیز بخشی از “تأثیر اول” است، خریدار بالقوه شما وقتی به توضیحات متا در صفحه نتیجه جستجوی Google نگاه می کند، چه چیزی را می بیند؟ آیا آنها تلاش ناامیدانه ای برای فروش می بینند یا یک پیشنهاد حرفه ای واقعی برای محتوای مرتبط، منحصر به فرد و قانع کننده؟

تنها “راز«در واقع کسب درآمد آنلاین این است که به راه خود ادامه دهید تا زمانی که موفق شوید، نه تا زمانی که از تلاش خسته شوید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا