اخبار بازار

قدم برای افزایش ترافیک موتور جستجوی ارگانیک

ترافیک سایت ارگانیک هدفمند تنها ترافیکی است که باید از آن راضی باشید. این ترافیک یکی از بازدیدهایی است که شما برای جذب آن اقدامی مستقیم نکرده اید ، مانند تبلیغات و البته دریافت این ترافیک کار آسانی نیست. آمار نشان می دهد که 3٪ از کلیک ارگانیک در اکثر مباحث در چهار نتیجه موتور جستجو انجام می شود ، بنابراین برای اینکه وب سایت شما راه اندازی شود ، از همان ابتدا زیرساخت های مناسب را بدست آورید.

در اینجا چهار استراتژی وجود دارد که می توانید برای ارسال ترافیک ارگانیک به سایت خود و افزایش رتبه آن در Google استفاده کنید.

Google قوانین رتبه بندی سایت را تغییر داده است. در حال حاضر ، این مهم است که افراد واقعی را به سایت خود جذب کنید. و انسانهای واقعی محتوای تازه و مجرد را ترجیح می دهند. در گذشته بازاریابی محتوا به عنوان یک هنر در معرض خطر در نظر گرفته می شد ، اما امروزه تبدیل به نیروی محرکه هر شرکتی است که در صنایع مختلفی فعالیت می کند.

بنابراین باید بدانید که نمی توانید در رسانه های اجتماعی درآمد کسب کنید بلکه با سرمایه گذاری در محتوای با کیفیت کار می کنید. تعداد بازدیدهای شما بسیار اندک است ، مگر اینکه دقیقاً آنچه را که به دنبال آنها هستید ، به مردم ارائه دهید. بنابراین ، برای رسیدن به سطح مطلوب ترافیک ارگانیک ، باید یک استراتژی تولید محتوا داشته باشید.

کلمات کلیدی تحقیق: کلمات کلیدی همچنان بخش مهمی و مؤثر از مجموعه سایت شما هستند. در حالی که ممکن است از کلمات کلیدی به عنوان هرزنامه و مقادیر زیاد استفاده نشود ، شما باید وقت و انرژی زیادی را صرف یافتن کلمات کلیدی مناسب که افراد می توانند از آنها برای تحویل مطالب شما استفاده کنند ، صرف کنید. Google محتوای شما را بر اساس کلمات کلیدی دسته بندی می کند.

شما باید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که به اندازه کافی واضح باشد تا محتوای شما قابل رویت باشد و نه چندان رقابتی. در آینده در برابر تغییر کلمات کلیدی مقاومت نکنید و آنها را به راحتی تغییر دهید.

اگرچه به نظر می رسد رشد و موفقیت بازاریابی ویدیویی ناشی از علاقه مخاطبان به محتوای کوتاهتر است ، اما تولید محتوای طولانی ممکن است بی فایده باشد. Google محتوای طولانی تر و دقیق تری می خواهد. تحقیقات نشان داده اند که این امر باعث افزایش رتبه موتورهای جستجوگر سایت شما می شود. البته هرگز به طور عمدی یا عمدی تعداد کلمات موجود در مطالب را افزایش ندهید. شما باید روی موضوعاتی تمرکز کنید که طبیعتاً به کلمات بیشتری برای نوشتن در مورد آنها نیاز دارند.

برای تحریف یکنواختی پاراگراف های متنی ، استفاده از تصاویر بسیار کارآمد و ضروری است. شما باید از تصاویر قوی و برجسته استفاده کنید تا محتوای شما از سایر مطالب متمایز شود. مثل ساخت بیلبورد مجازی است. اگر از تصویر در آن استفاده نکنید ، مردم احساس می کنند که چنین محتوا اصلاً وجود ندارد. همچنین در مورد نحوه نمایش تصاویر در تصویر کوچک فکر کنید. به عنوان مثال ، نحوه نمایش تصاویر در لیست پست های رسانه های اجتماعی خود را مشاهده کنید.

اطمینان حاصل کنید که فراتر از مطالب خود هستید. این بدان معناست که وقتی افراد مطالب ارائه شده را بخوانند ، چه کار دیگری انجام دهند. این کار می تواند در قالب یک فراخوانی برای اقدام یا سایر پیشنهادهای مرتبط با محتوای ، به عنوان مثال با فرمت PDF انجام شود. رشد ترافیک ارگانیک و واقعی مهم است ، اما فقط بدون تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان بالقوه. کسب و کار شما فقط برای جذب ترافیک پرداخت نمی کند بلکه باید به نتیجه نیز برسد.

Phil Tedros ، مدیر Space Doejo با تأکید بر اهمیت توصیفات متا با بیان اینکه “من تمام تلاش خود را کردم تا وقت کافی را برای بهینه سازی و هماهنگی متا صرف کنم ، زیرا این توضیحات اولین کارهایی است که مردم انجام می دهند.” آنها می بینند “بسیار مهم و ضروری است که اطمینان حاصل کنید که می توانید با آن مقابله کنید.” توضیحات متا اولین فرصت شما برای جذب افراد برای کلیک بر روی لینک سایت شما است. اگر برای سایت خود از سیستم عامل های آماده استفاده می کنید ، پسوندهای بسیاری وجود دارد که به شما امکان می دهد این توضیحات را ویرایش کنید. توضیحات متا ممکن است به طور مستقیم روی سرویس سئو شما تأثیر نگذارد ، اما باعث افزایش تجربه کاربر در سایت می شود.

هیچ قوانین و مقررات وجود ندارد که شما را ملزم به ارسال مطالب یک بار در هفته یا دو بار در هفته کند. وقتی واقعاً چیزی برای ارائه دارید باید محتوا تهیه کنید. اما فاصله زیادی بین انتشار محتوا قرار ندهید. تبلیغات مداوم و مداوم باعث می شود افراد علاقمند شوند و به شما اجازه نمی دهند شما را فراموش کنند. به مردم دلیل بازگشت به سایت خود را بدهید. مارک شما باید هر بار که فکر می کند در مورد زمینه ای که در آن فعالیت دارید فکر کنید.

گوگل مدتی است که رسانه های اجتماعی را بازتاب واقعی محبوبیت می داند. عملکرد و مأموریت شبکه های اجتماعی به طور قابل توجهی با هدف موتورهای جستجو درج شده است که به عنوان محبوب ترین وب سایت ها رتبه بندی شده اند. در حقیقت ، گوگل از کاربران می خواهد تا روی چیزهایی که دوست دارند کلیک کنند. Google از کاربران می خواهد اهداف خود را به دست آورند.

مشاوره: برای افزایش ترافیک ارگانیک ، شما باید یک استراتژی بازاریابی در رسانه های اجتماعی داشته باشید.

ترافیک ارگانیک حاصل می شود ، اما نیاز به یک استراتژی جدی و جدی دارد که شامل رعایت اصول مناسب طراحی محتوا ، تبلیغات به موقع و استفاده مناسب از رسانه های اجتماعی است.

منبع:

https://www.linkcentre.com/news/a-guide-to-effective-seo-tactics-to-improve-ranking/

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا