بازاریابی

قبل از اینکه به بازاریابی مقاله فکر کنید این 3 کار را انجام دهید

همه ما می دانیم که دایرکتوری های مقاله با تکنیک مناسب و همچنین برنامه ریزی مناسب چه کارهای شگفت انگیزی می توانند انجام دهند، اما افسوس که هنوز تعداد زیادی از افراد در آنجا هستند که اطلاعاتی ندارند. مقالات با کیفیت پایین، سبک های نوشتن که کاملا آزاردهنده هستند و مقالات را بازاریابی نمی کنند، همگی گناهان مرگبار دنیای بازاریابی مقاله را تشکیل می دهند.

اما بازاریابی مقاله چیست؟!

به بیان ساده، این عمل باعث می‌شود که مقاله‌ها به‌عنوان عامل بازاریابی برای شما کارآیی داشته باشند – یا با هدایت ترافیک بیشتر به سایت شما، تحت تأثیر قرار دادن خوانندگان برای خرید چیزی، ایجاد فالوورهای بیشتر و غیره.

مقاله شما خوانده می شود و فعالیت هایی را به حرکت در می آورد که برای ارائه سود به شما و البته خواننده طراحی شده اند.

خوب … پس به من بگو چگونه؟

دایرکتوری های مقاله – سایت هایی که به نویسندگان اجازه می دهد آزادانه مقالاتی در مورد طیف وسیعی از موضوعات یا دسته بندی ها پست کنند. شما یک مقاله با کیفیت بالا در مورد یک موضوع یا موضوع تخصص خود می نویسید و آن را به فهرست راهنمای مقاله ارسال می کنید. دایرکتوری‌های مقاله به مقالات شما کمک می‌کنند تا در معرض دید بهتری از موتورهای جستجو قرار بگیرند و پایگاه خوانندگان زیادی داشته باشند، و به بازگرداندن ترافیک به سایت شما کمک می‌کنند – در صورتی که به درستی انجام شوند.

هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام دایرکتوری مقاله را می خواهید ارسال کنید، لطفاً تکالیف خود را انجام دهید و آن را بر اساس اصول زیر انتخاب کنید:

  • ارتباط – اگر خدمات سئو را بازاریابی می کنید، گوگل برای سایت هایی که بهترین حس و تاثیر را دارند، جستجو کنید
  • جمعیت شناسی – این کار دشواری است، اما برای تحقیق و ارزیابی اینکه آیا جمعیت شناسی مورد نظر برای مقالات شما مناسب است یا خیر، زمان صرف کنید.
  • خدماتی که ارائه می دهید – سعی کنید در فهرست های مقاله ای پست کنید که دارای جریان سالم و ثابتی از مقالات مرتبط با موضوع یا موضوع شما هستند.

1. آماده سازی، برنامه ریزی و استراتژی

هدف نهایی خود را در نوشتن یا ارسال مقاله در نظر بگیرید – کلمات کلیدی تحقیق، از تاکتیک های مناسب SEO (چگالی کلمات کلیدی، ارتباط کلمات کلیدی، معناشناسی، پیوندها و غیره) استفاده کنید و استراتژی خود را تعیین کنید. از تغییر مقالات خود از نظر قرار دادن پاراگراف، گرامر، رویکرد (انتقادی، بررسی، اطلاعاتی) نترسید و آزمایش کنید که چه چیزی برای شما بهتر است.

این مرحله همچنین شامل تهیه فهرستی از دایرکتوری های مقاله است که به بهترین وجه با هدف شما مطابقت دارند.

2. نوشتن

ایده های کلیدی، کلمات کلیدی و یادداشت های کلی را فهرست کنید – سپس به نوشتن مقاله بپردازید. ایده خوبی است که طول مقاله را به حدود 500 کلمه محدود کنید. اگر نمی توانید بنویسید، آن را برون سپاری کنید، اما مطمئن شوید که فرآیند را به درستی ویرایش یا مدیریت می کنید تا مقالاتی با کیفیت دریافت کنید.

3. بازاریابی

مرحله آخر ارسال مقالات به دایرکتوری مقالاتی است که قبلاً انتخاب کرده اید. یک دسته کامل را در یک زمان ارسال نکنید، 1 به 2 شرط خوبی خواهد بود. همچنین مطمئن شوید که پیوندی که به وب سایت شما اشاره می کند به شما امکان می دهد منبع را ردیابی کنید. توصیه می شود این کار را انجام دهید تا دقیقاً بدانید کدام فهرست مقاله کار می کند و کدام نه.

و این مردمی است. امیدوارم این به شما کمک کند تا مطالب عالی بنویسید و در سفر خود در دنیای بازاریابی مقاله موفق شوید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا