دانش و فناوری

قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا سال ۲۰۲۳ در مورد اپل، متا و گوگل اجرایی می‌شود

طی چند سال اخیر، انحصارگرایانه شرکت‌های آمریکایی در بازارهای اروپایی باعث نارضایتی بیشتر کاربران، اربران، اربران می‌شوند. ه ه ا ت دیجیتال دیجیتال دیجیتال دیجیتال مار دیجیتال دیجیتال دیجیتال دیجیتال دیجیتالی مانند ترنجی همراه باشید.

قانون بازارهای دیجیتال اروپا تا سال آینده اجرایی می شود

شاید بتوان دید که اتحادیه اروپا در حال حاضر برای اظهار نظر در مورد نحوه عملکرد شرتت‌های بزرگ حو. The DMA (قانون بازارهای دیجیتال) صحبت می‌کنیم که کمیسیون اروپا مدتی است با جدیت آن را یپیری. اکنون، خبرگزاری The Verge گزارش می‌دهد که ممکن است این قانون در سال ۲۰۲۳ اجرا شود.

در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. مارگرت واگر، معاونت کمیسیون اروپا، چشم خود را به کنترل یا حداقل جریمه (در صورت غیرقابل کنترل بودن) غول‌های فناوری مانند اپل، گوگل، آمازون، متا و دیگران (با DMA) معطوف کرده است. ایش از این، انتظار داشت که این قانون در ماه اکتبر آغاز شود، اما به نظر می‌رسد که ما به احتمال زیاد زیاد می‌شویم.

قانون بازارهای دیجیتال اروپا
شرایط و وضعیت آینده شرکت‌ها به زمان اجرای DMA دارد. این قانون در حال حاضر در حال حاضر منتظر در شورا و مجلس شورای اروپا است. با این حال اتحادیه اروپا در حال آماده شدن این قانون روی شرکت‌ها به اصطلاح مدرسه‌بانان می‌کند که منظور از آن، شرکت‌هایی است که عده زیادی در دست دارند و رقابت را برای رقبای کوچک‌تر خود، سخت‌تر می‌کنند.

به بیان دقیق‌تر، شرکت‌های دروازه‌بان باید ارزش بازاری بیش از ۷۵ میلیارد یورو (۸۲ میلیارد دلار) داشته باشند. همچنین پلتفرم یا اپلیکیشن آن‌ها باید حداقل ۴۵ میلیون کاربر ماهانه داشته باشد. اگر این شرکت‌ها از قوانین پیروی نکنند، با جریمه‌های تا ۱۰ درصد از کل گردش مالی خود در سراسر جهان ممکن است. موضوع جریمه، جریمه می‌تواند تا ۲۰ درصد از این مبلغ نیز افزایش یابد و این می‌تواند به اتحادیه برسد.

صانین قانون DMA در اروپا می‌تواند در نحوه فعالیت اپلیکیشن ایجاد شود

اتحادیه اروپا به‌زودی همه شرکت‌ها را ملزم‌به استفاده از پورت USB-C در دستگاه‌های خود می‌کند.

بنابراین، شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری سه ماه فرصت خواهند داشت تا وضعیت خود را به این کمیسیون اعلام کنند و سپس تا دو ماه منتظر بمانند تا اتحادیه اروپا را دریافت کنند. در واقع، به نظر می‌رسد که تعداد زیادی طول بکشد تا این مکانیزم غول پیکر شروع به کار کند. زیرا نمی‌توان انتظار داشت که غول‌های حوزه فناوری و کمیسیون‌های دولتی در یک نبرد شدید مانند فیلم‌های مارول با.

مواردی که ممکن است انجام شود، اتحادیه اروپا باید کارهای بسیار بیشتری را انجام دهد. منظور استفاده از کار، آماده کردن صدها مانیتور و رایانه برای تحلیل و تحلیل داده ها ه ا ا ی ی ی ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا درباره قانونی اجرا شود، وستاگر می‌گوید که این اتحادیه باید متن قانونی را در مورد رویه‌های مختلف آماده کند.

قانون بازارهای دیجیتال اروپا

You have a DM، زمانی که DMA صویب شود، احتمالا پایان دوره تسلط و انحصارگری اپل را نشان خواهد داد. گ ه آن آن ه گ گ گ گ گ ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا…………. موضوعی که احتمالا تیم کوک را عصبانی می کند و او را در مورد امنیت نگران نگران خواهد کرد. چانک ه ک ب ب ب ب ب ب ب ب چک چک چک وچکتر همکاری داشته باشید.

Sideloading (دانلود و نصف برنامه ها در آیفون، خارج از اپ استور) ایش از این، اپل این نگرانی خود را در این زمینه مطرح کرده بود. زیرا این امر باعث تضعیف امنیت آیفون می‌شود. ه رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب

از سوی دیگر، یکی از بزرگ‌تر مخالفت‌های اپل است که DMA به مشتریان اجازه می‌دهد تا از طریق پلتفرم‌های پرداخت جایگزین، پرداخت‌های درون‌گرایانه برنامه‌های خود را انجام دهند. احتمالاً در مورد مالیات ۳۰ درصدی اپل بر روی خریدهای درون برنامه های شنیده شده باشید. زیرا این موضوع توسعه دهندگان را عصبانی کرده است.

به گفته PhoneArena، بدین ترتیب کاهش شدید درآمد اپ استور بود. اینجا هنوز چیزی نیست

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا