دانش و فناوری

قاب پشتی هواوی Mate 50 RS Porsche Design در سه رنگ متفاوت فاش شد

هواوی درحال على‌شدن برای نسل نسل دیں کیشهای حومسدان پرکمدار سری Mate 50 خود در کیشر چین است. بیندیکه تاریخ تعریف از این سری هونز تفریحی نکیده است، تشاهیکت از آن است که هواوی میت 50 мобильный аст др ними дом шахриормах начасть шод. حال، به‌تازگی قاب پیشتی Huawei Mate 50 RS Porsche Design در سه رانگ کیں فاش شده است که تراشین ماجول دوربین آن را نشان می‌دهد.

قاب پشتی Huawei Mate 50 RS Porsche Design

پیش از رسمی کامید جدید کوشی‌های پرکمدار هواوی که شامل میت 50، میت 50 پرو، میت 50e و میت 50 RS می‌شود، afshai jedidi از پنل پشتی مدل RS Porsche Edition تراهین در کوشی را تزائم می‌دهد.

این تصویر یک ماژول دوربین هشت ضلعی را نشان می دهد که در قسمت مرکزی بالای پشت گوشی قرار دارد و دارای چهار دوربین با سنسورهایی است که در شبکه 2×2 قرار گرفته اند. குக்கு முப்ப்பு இந்திய் பியுக்கு தியுக்க்குத்திய்க்கு பிவை மும் மும் XMAGE مستدید شده است.

اگر این تصویر درست باشد، دستگاه در رنگ‌های مشکی، قرمز و زرد در دسترس خواهد بود، البته این شرکت اطلاعات رسمی را فاش نمی‌کند.

Huawei Mate 50 RS Porsche Design

Huawei Mate 50 RS Porsche Design

بر اساس اطلاعات به تازگیهواوی میت 50 دارای صفحه نمایش 90 هرتزی خواهد بود در حالی که میت 50 پرو و ​​میت 50 RS دارای صفحه نمایش 120 هرتز خواهند بود. شایعه شده است که این گوشی های هوشمند از پردازنده Kirin 9000S استفاده می کنند و منتظر نسخه بهینه شده Kirin 9000 هستند.

با این حال، اخیراً گزارش شده است که Mate 50 RS ممکن است به دلیل عدم وجود تراشه های سری Kirin با استفاده از پردازنده داخلی Kirin 9000S باشد. همچنین شایعاتی در مورد دستگاهی وجود دارد که از تراشه 888 یا دستگاه نسل 8 با اتصال 4G استفاده می کند.

में साइर गुशी‌हाय हौवाय हौवी ، सरी इंदे आज स स स ع ع ع ع harmonyos 3.0 خwd شerکt behara meی‌berd ک چیdn hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos hongmengos. ازائنجایی‌که تنتیز می‌رود کی‌وشی‌های هومشدن سری میت 50 هواوی در تاریخ 7 سیم‌تبری می‌شوند، تنیزر داریم که به‌زودی دوات‌نامه‌های رسمی کود را نیشر کردیم.

نازر شما برامون تراشین قاب پشتی Huawei Mate 50 RS Porsche Design چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا