دانش و فناوری

قابلیت Take a Break اینستاگرام به زودی ارائه می شود

مقاله اینستاگرام Take a Break اعلان ها و یادآوری هایی را برای کاربران ارسال می کند و سعی می کند آنها را به استراحت دعوت کند.

به زودی می توانید استراحت کنید یا قدمی از پلتفرم اینستاگرام بردارید. این مقاله به صورت آزمایشی خواهد بود و روش آن کاربران را به صرف زمان کمتر در شبکه های اجتماعی تشویق می کند.

مدیر اینستاگرام اخیراً اعلام کرده است که چیزی جدید برای این پلتفرم باید کاربران را به استفاده کمتر از شبکه های اجتماعی تشویق کند. این خبر در اکانت رسمی اینستاگرام در توییتر منتشر شده است. برای بررسی این مقاله با ما همراه باشید.

اینستاگرام کمی استراحت کنید

در گذشته توانایی اینستاگرام برای آرامش نوجوانان پول دادیم و در مورد برنامه های صحنه صحبت کردیم. همچنین چند روز پیش اشاره کردیم که این شبکه از امکان پشتیبانی از تولیدکنندگان محتوا در اینستاگرام شما را لو خواهد داد.

اینستاگرام کمی استراحت کنید

اکنون به دلیل سیاست‌های اخیر اینستاگرام، چنین سیاستی غیرقابل باور است، زیرا سیاست‌های اینستاگرام تا کنون این بوده که کاربران را به هر طریق ممکن حفظ کند. در ماه های اخیر اینستاگرام اعلام کرده است که می خواهد اینستاگرام کودکان البته این موضوع با انتقادات زیادی مواجه شد.

عملکرد Relax با هشدار مکرر به کاربران برای دور ماندن از آن در صورت لزوم برای مدتی کار می کند. چنین چیزی به کاربران تحمیل نخواهد شد، بلکه فقط یک هشدار خواهد بود. این اعلامیه ها کل صفحه را پوشش می دهند و نمی توان به راحتی از آنها چشم پوشی کرد.

انتقادات زیادی از اینستاگرام به دلیل اعتیاد وجود دارد و این شبکه اجتماعی از خطرات آن آگاه است. بنابراین ممکن است اینستاگرام با این مقاله بتواند اندکی از بار مشکلات فعلی خود بکاهد. با این حال، کاربران در استفاده از هر چیزی آزاد هستند و نمی توانند از سیاست های اینستاگرام انتقاد کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مقاله اینستاگرام Take a Break چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا