دانش و فناوری

قابلیت Notes اینستاگرام ؛ امکانی جدید برای انتشار یادداشت‌های کوتاه

متا در حال تجربه ویژگی در اینستاگرام است. قابلیت Notes اینستاگرام که به زودی عرضه می‌شود، برای انتشار یادداشت‌های کوتاه کاربرد دارد.

با استفاده از قابلیت یادداشت ها در اینستاگرام، کاربران این شبکه اجتماعی محبوب می‌توانند مطالبی کوتاه را با دوستان و فالورهای خود به اشتراک بگذارند که تا 24 ساعت در می‌آید.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: 5 ترفند برای کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

قابلیت Notes اینستاگرام چیست؟

قابلیت جدید را احمد غانم که یک متخصص شبکه‌های اجتماعی کشف کرده و در توییتر خود تصاویر آن را منتشر کرده است. بنابر این تصاویر که در ادامه می‌توانید ببینید. ویژگی جدید در صفحه پیام‌ها و در بالای آن ظاهر می‌شود. با انتخاب آیکن + در این بخش شما با عبارت Leave a note و ک و و Leave Leave Leave Leave Leave Leave Leave Leave Leave Leave Leave

در یادداشت‌های قابل‌قابلیت دارای محدودیت‌هایی نیز وجود و برای مثال هر متن تنها می‌تواند شامل 60 باشد این قابلیت نوتیفیکیشن وجود ندارد اما به مدت 24 ساعت قابل مشاهده است.

در حال حاضر نحوه نمایش این حالت برای کاربران مشخص نیست اما اینستاگرام تایید کرده است که در حال حاضر این قابلیت را تجربه کرده است. بیان متا در این باره گفته:

«ما همیشه در حال کار روی ویژگی‌هایی هستیم که به شما کمک کنیم که. ک و رب رب م م م م م م م م م م م م م م م رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب

دیروز برایتان از ابزار جدید اینستاگرام برای تشخیص سن کاربر با استفاده از هوش مصنوعی .فتیم. اینستاگرام اخیرا در حال تلاش برای کنترل سن کاربران خود است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا