دانش و فناوری

قابلیت CoTweets توییتر برای انتشار توییت های اشتراکی ارائه شد

طبق اخبار به دست آمده قابل CoTweets و ی T T T T T حالا کاربران می‌توانند باهم به اشتراک بگذارند.

یکی از جدیدترین قابلیت‌های توییتر هم‌نویسی یک توییت توسط دو حساب کاربری (CoTweets) است که به طور محدود از شماره‌های موجود در ایالات متحده، کانادا و کره جنوبی استفاده می‌شود.

مستر بلیط

توییتر این قابلیت را به صورت آزمایشی به پلتفرم آنلاین خود اضافه کرده است. اویا این قابلیت را به دو حساب کاربری امکان می‌دهد توییتی واحد بنویسند و آن را روی پروفایل خود منتشر کنند. در بالای توییت‌های این نام و تصویر پروفایل هر دو کاربر دیده می‌شود.

بیشتر بخوانید: قابلیت Twitter Circle به صورت رسمی فعال شد

قابلیت CoTweets توییتر

مه کمی گفتیم قابلیت CoTweets قبل و قابلیت سک که به دو حساب کاربری

Tرده است که قابلیت CoTweets اوایل سال جاری میلادی شبکه‌ی اجتماعی توییتر آزمایش CoTweets را به شکل محدودتری آغاز کرده بود. فردی به نمایندگی از توییتر می‌گوید:

بهترین راه برای رسیدن به این موضوع چیست؟

قابلیت CoTweets توییتر

این شبکه اجتماعی پرطرفدار با انتشار این شبکه اجتماعی پرطرفدار گفت‌وگوهایی است که می‌خواهد مردم را ببیند و برندها را چگونه برای افزایش محبوبیت حساب کاربری و پیدا کردن مخاطبان جدید استفاده کنند.

توییتر ت ت ت ت ایجاد ایجاد ت ت ت ت ت ت ت توئیتر توییتر توییتر توییتر توییتر توییتر توییتر توییتر توییتر توییتر توییتر توییتر ایجاد ایجاد توییتر توییتر ایجاد ایجاد توئیتر ایجاد ایجاد توییتر ایجاد ایجاد ایجاد ایجاد ایجاد ایجاد T T T T T این شرکت خود نیز در وب سایت جزئیات بیشتری درباره CoTweets اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص ویژگی های جدید توییتر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا