دانش و فناوری

قابلیت Community تب جدیدی در واتساپ خواهد بود

ولتفرم واتساپ از ارائه ویژگیهای بهبودیافته پیام‌صوتی برای تمام کاربران، حال بر روی جامعه که به صورت ص جامعه قابلیت برای اولین بار در ماه گذشته، معرفی شد. این قابلیت به‌زودی به صورت یک زبان جدا به واتساپ اضافه می‌شود. اما اکنون می‌خواهم به ویژگی‌های این قابلیت که به تازگی منتشر شده است، بپردازیم.

جامعه قابلیت در پلتفرم واتساپ

به گزارش WABetainfo، واتساپ به‌زودی قابلیت‌های جامعه را به صورت اختصاصی تب در قسمت سمت چپ صفحه چت، درست در جایگاه میانی. چوشی‌های اندروید و iOS می‌توانند این ویژگی جدید را بر روی واتساپ‌های خود دریافت کنند. این تب اختصاصی به کاربران امکان تشکیل گروه جدید را می‌ده. همچنین دسترسی به گروههایی که در آن عضویت را آسان می‌سازد. شاید در اینجاتان سوال پیش بیاید که برای گروه‌های واتساپ چیست؟

سرویس رسانه تکراتو

جامعه قابل استفاده

در پاسخ باید بگویم که هنوز مشخص نیست که چه ویژگی‌هایی قابل ارائه است که آن را با گروه‌های ماتسپی ارائه می‌کند. م ت ر ر واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ ر ت ر ر واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ واتس اپ ر به طور خلاصه، تعریف جامعه را می توان اینگونه بیان کرد که در واقع این گروههایی را که ایجاد کردند یا در آن عضو شدید را در تبی اختصاصی گرد هم می آورد که باعث دسترسی آسانتر به این گروهها می شود.

در حال حاضر این قابلیت توسط هیچ یک از آپدیت‌های واتساپ ارائه نشده است. اما به احتمال زیاد ابتدا به واتساپ بتا اضافه شود. کفتنیست که واتساپ از افزودن این ویژگی، قصد دارد فایل هایی را که در حال حاضر 100 مگابایت را افزایش دهد ارسال کند. در واقع به این معنی است که کاربران می‌توانند در نسخه جدید واتساپ، فایل‌هایی با حجم 2 کتاب را برای دیگک دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد این ویژگی جدید که به صورت جداگانه تبی به واتساپ اضافه می شود چیست؟ نظرات خود را با تکراتو به اشتراک بگذارید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا