دانش و فناوری

قابلیت واکنش به پیام با ایموجی دلخواه در واتساپ ارائه می‌شود

واتساپ که چندی پیش قابلیت‌ها در اختیار کاربران خود قرار می‌گیرند، حال می‌توانند به پی پاسخ دهند.

واتساپ ماه گذشته قابلیت واکنش به پیام با ایموجی را ارائه کرده بود و حال اخبار حاکی از این است که پیامرسان زیرمجموعه شرکت متا در حال بهبود این قابلیت به نحوی است که کاریران برای واکنش به پیام از ایموجی های دلخواه خود استفاده می کند.

مستر بلیط

به نقل از WABetaInfo، گرچه پیش از این گزارش درباره توسعه این قابلیت برای اندروید و ویندوز در میان بود، اما به نظر می‌رسد که واتساپ می‌کوشد این قابلیت را برای iOS آماده کند.

بیشتر بخوانید: تونه تشخیص کسی ما را در واتساپ بلوک کرده است؟

قابلیت واکنش به پیام با ایموجی دلخواه در واتساپ

بنابر تصویری که منتشر شده است، در صورتی که این قابلیت در واتساپ عرضه شود، در زمانی که قصد واکنش به پیام را داشته باشید، در کنار ایموجی‌های پیشفرض، یک آپشن با نماد + ممکن است وجود داشته باشد که می‌توانید از آن استفاده کنید. از دیگر ایموجی‌ها نیز برای پاسخ دادن استفاده کنید.

قابلیت واکنش به پیام با ایموجی دلخواه

نکته مهم دیگر اینکه کاربران در واتساپ نیز می‌توانند به بخشی تحت عنوان «واکنش‌های اخیر باشند

در حال حاضر قابل قبول واکنش با همه ایمان‌ها در حال توسعه است و در نتیجه مشخص نیست که چه زمانی باید آزمایش آزمایشی یا عمومی آن را داشته باشد، اما باید به این نکته اشاره کرد که در مدت زمان کوتاهی توجه خاصی را به پیامرسان خود معطوف کرده است. کمک.

اما با وجود قابلیت‌های جدید واتساپ 5 نروه‌هایی با ظرفیت 512 نفره، ادامه واتساپ از امکانات و قابلیت‌ها از رقیب دیرینه خود تلگرام بسی.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص قابلیت پاسخگویی به پیام با ایموجی دلخواه در واتساپ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا