دانش و فناوری

قابلیت مخفی کردن آخرین بازدید (Last Seen) واتساپ از افراد خاص به زودی ارائه می شود

قابلیت مخفی کردن آخرین بازدید (آخرین نمایش) واتس اپ در برخی اکانت ها فعال شده است و در آپدیت بعدی در اختیار تمامی کاربران واتس اپ قرار خواهد گرفت.

یکی از مواردی که کاربران در شبکه های اجتماعی به آن توجه می کنند تم Last Seen است که تاثیرات جالبی در زندگی شخصی بسیاری از کاربران دارد.

واتس اپ در تلاش است تا ویژگی های این برند را انعطاف پذیرتر از همیشه کند. در ابتدای این مقاله، جزئیاتی در مورد نحوه مخفی کردن آخرین بازدید خود در اختیار شما قرار می دهیم. برای جزئیات بیشتر با تکراتو همراه باشید.

قابلیت مخفی کردن واتساپ آخرین بار

همانطور که می دانید شبکه اجتماعی واتس اپ تمام کارهای خود را مخفیانه انجام می دهد و ویژگی های جدید و مثبتی را به سرویس خود اضافه می کند. واتس اپ بتا برای اندروید اکنون این گزینه را دارد که آخرین بیانیه شما را از افراد خاصی مخفی کند.

این مقاله ویژه در چند هفته گذشته اجرا شده است و اکنون این مقاله عالی در زیر مجموعه دمو واتس اپ فعال شده است.

قابلیت مخفی کردن واتساپ آخرین بار

این شبکه اجتماعی وضعیت ListSin را برخلاف تلگرام برجسته کرده و آن را به یک ویژگی جالب برای کاربران تبدیل کرده است، زیرا اگر همه Sin List شما را ببینند، دیگران نخواهند دید. همچنین، اگر همه این را نبینند، دیگران خواهند دید. راه های زیادی در این بین وجود دارد.

همانطور که می دانید در واتس اپ همه می توانند لیست شما را ببینند اما با ارائه این مقاله در واتس اپ همه می توانند لیست را مشاهده کنند به جز شخص یا افراد.

این مقاله اکنون برای برخی از کاربران آزمایشی WhatsApp در دسترس است. این بدان معناست که دریافت نسخه آزمایشی و دسترسی کاربران عادی به آن برای همه کاربران زمان می برد. پس این بدان معناست که احتمالاً باید چند ماه صبر کنیم تا چنین مقاله ای ارائه شود و شاید همه این مراحل ظرف چند هفته به پایان برسد.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد اینکه بتوانید آخرین بازدید را پنهان کنید چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا