دانش و فناوری

قابلیت غیرفعال کردن تبلیغات تلگرام با خرید اشتراک به زودی ارائه می شود

تلگرام در جدیدترین اخبار خود اعلام کرده است که به زودی می تواند با خرید اشتراک، تبلیغات تلگرام را برای جلوگیری از تبلیغات مزاحم غیرفعال کند.

درست است که تلگرام دیرتر از سایر پیام رسان ها شروع به کار کرد، اما چون قدرت خاصی دارد و قابل شمارش نیست، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد. در سال های اخیر شاهد تجاری سازی این عوامل بوده ایم که گاه ناامیدکننده است. اکنون تلگرام راه حلی برای این موضوع دارد.

تلگرام اخیراً به تبلیغات تبدیل شده است و با نصب آن با تبلیغات آن مواجه می شوید، اما آیا دیدن و تحمل این تبلیغات برای همه کاربران پایان است؟ پاسخ منفی است، زیرا برای آن دسته از کاربرانی که نمی خواهند تبلیغات را ببینند، تلگرام بسته های اشتراک مقرون به صرفه را برای دور انداختن تبلیغات بسته بندی کرده است.

امکان غیرفعال کردن تبلیغات تلگرام با عضویت

هفته گذشته شاهد انتشار نسخه جدیدی از تلگرام بودیم که ویژگی های جدیدی را نیز معرفی کرد. پاول دوروف چند روز پیش اعلام کرد که تبلیغات در کانال هایی با بیش از هزار عضو نمایش داده می شود. اگر این تبلیغات را دیده اید و از آنها دلخور شده اید، خبرهای خوبی برای شما داریم.

امکان غیرفعال کردن تبلیغات تلگرام با عضویت

تلگرام به مشترکین این امکان را می دهد که با ارائه بسته های اشتراکی تبلیغات را غیرفعال کنند. در این صورت دیگر هرگز آگهی را نخواهید دید. در گزارش اخیر، پاول دوروف اظهار داشت:

ما قبلاً کار روی این مقاله جدید را شروع کرده ایم و مشتاقانه منتظر راه اندازی آن در این ماه هستیم. چنین ویژگی را می توان در قالب یک اشتراک کم هزینه در نظر گرفت که به هر کاربری اجازه می دهد مستقیماً از توسعه تلگرام پشتیبانی کند و همچنین تبلیغات قانونی را در رسانه ها مشاهده نکند.

همچنین افرادی که رسانه های بزرگ دارند می توانند مشترک شوند تا تبلیغات برای اعضای آنها قابل مشاهده نباشد. تلگرام در حال حاضر در حال بررسی این مقاله است و مشخص نیست چه برنامه ای برای این مقاله دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد غیرفعال کردن تبلیغات تلگرام با عضویت چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا