دانش و فناوری

قابلیت ری‌اکشن به پیام در گوگل مسیج به زودی عرضه می‌شود

قابلیت ری‌اکشن به پیام در گوگل مسیج هم مثل واتساپ و تلگرام به زودی فعال می‌شود. این قابلیت که قبلاً محدود به 7 ایموجی بود، حالا کامل‌تر شده است.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

گوگل سعی دارد تجربیات کاربری اپلیکیشن پیام‌رسان پیش فرض اندروید یعنی گوگل مسیج را ارتقاء دهد. پس از شکست کارزار #GetTheMessage که به عدم پشتیبانی از پروتکل RCS توسط اپل اشاره می‌کرد، حالا گوگل مسیج قابلیت واکنش به پیام با ایموجی را فراهم کرده است. قبلاً واکنش به پیام‌ها محدود به 7 ایموجی بود اما حالا این محدودیت رفع شده است.

بیشتر بخوانید: VPN اختصاصی گوگل برای ویندوز و مک ؛ سنگ تمام گوگل برای رقیبان

قابلیت ری‌اکشن به پیام در گوگل مسیج

با فعال شدن قابلیت ری‌اکشن به پیام در گوگل مسیج وقتی انگشتتان را روی یک پیام دریافتی در این اپلیکیشن نگه دارید، می‌توانید با هر ایموجی دلخواهی به آن واکنش نشان دهید. یک آیکن جدید در قسمت انتخاب ایموجی نمایان می‌شود که امکان اضافه کردن ایموجی‌های جدید از طریق آن وجود دارد.

قابلیت ری‌اکشن به پیام در گوگل مسیج

پس از انجام این کار، می‌توانید روی ایموجی که در گوشه پیام قرار می‌گیرد ضربه بزنید و نمای نزدیک‌تر آن را ببینید. هنگام مشاهده ری‌اکشن پیام‌ها در یک گروه، نام همه کاربران و ایموجی انتخابی آنها برای واکنش به پیام، در یک پاپ – آپ نمایش داده می‌شود.

در حال حاضر این قابلیت فقط در جدیدترین نسخه بتای گوگل مسیج وجود دارد اما به احتمال زیاد در آینده نزدیک برای نسخه اصلی این اپلیکیشن و گوشی‌های مختلف هم فعال خواهد شد.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره قابلیت ری‌اکشن به پیام در گوگل مسیج چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا