قابلیت دوبله ویدیوهای یوتیوب با هوش مصنوعی رسما منتشر شد

ویژگی دوبله ویدیوهای یوتیوب با هوش مصنوعی رسماً عرضه شد. گوگل به عنوان مالک یوتیوب از چندین مدل هوش مصنوعی دیگر نیز رونمایی کرده است.
گوگل به تازگی و در جریان رویداد Made on Youtube، در کنار معرفی چند مدل هوش مصنوعی، قابلیت دوبله ویدیوهای یوتیوب با هوش مصنوعی را رسماً منتشر کرد. پیش تر خبرهایی از از دوبله مستقیم ویدئوها در بزرگترین پلتفرم ویدئویی جهان منتشر شده بود و حالا می بینیم که ویژگی فوق در اختیار همه کاربران قرار گرفته است و هم اکنون می توانید ویدئوهای یوتیوب را با فناوری AI دوبله کنید.
بیشتر بخوانید: رکوردشکنی سخنرانی رئیسی در یوتیوب ؛ این رئیس جمهور دوست داشتنی، دو برابر بایدن و زلینسکی مخاطب دارد!
قابلیت دوبله ویدیوهای یوتیوب با هوش مصنوعی رسما منتشر شد
یوتیوب در رویدادی به نام Made on Youtube، ویژگی های جدیدی را معرفی کرد که شامل مواردی مانند تصاویر و ویدیوهای پس زمینه، پیشنهاد موضوعات و همچنین جستجوی موسیقی می شود.
یکی از ویژگی های جدید، Dream Screen نام دارد که امکان ساخت ویدیوها و تصاویر را فراهم می کند و می توان از آن ها به عنوان پس زمینه Youtube Shorts استفاده کرد. در ابتدا سازندگان ویدیو می توانند با نوشتن دستورات، پس‎ زمینه بسازند. اما درنهایت امکان ترکیب و ویرایش محتواهای ساخته شده توسط هوش مصنوعی با Dream Screen هم فراهم می شود.

علاوه براین، یک ویژگی هوش مصنوعی جدید در یوتیوب استودیو می تواند برای کاربران ایده ها و طرح های کلی ایجاد کند. به گفته یوتیوب، پیشنهادهای هوش مصنوعی برای هر سازنده ای متفاوت خواهد بود و این پیشنهادها براساس موضوع های ترند به افراد ارائه می شوند. همچنین یک سیستم پیشنهاد موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی، توضیحات متنی را از سازنده ویدیو دریافت می کند و موسیقی پیشنهاد می دهد.
درنهایت یوتیوب از ویژگی دوبله مبتنی بر هوش مصنوعی رونمایی کرده است که به سازندگان اجازه می دهد که ویدیوهای خود را به زبان های دیگر دوبله کنند. یوتیوب در گذشته از ارائه این ویژگی خبر داده بود.
بیشتر بخوانید:

    صحه گذاری بر اینترنت طبقاتی ؛ یوتیوب برای برخی اقشار خاص در دسترس است!
    موزیک مدنظر خود را زمزمه کنید تا یوتیوب آن را برایتان پیدا کند!
    دوبله هوشمند ویدیوهای یوتیوب با ابزار هوش مصنوعی Aloud

نظر شما درباره قابلیت دوبله ویدیوهای یوتیوب با هوش مصنوعی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منبع: دیجیاتو
 

دکمه بازگشت به بالا