دانش و فناوری

قابلیت جدید iOS 16 تصاویر تکراری را شناسایی و حذف می‌کند

با قابلیت جدید iOS 16 از بعد ایفون کادر به ایکانی که می گوید.

در روزها و در کوشی‌های حومسدان کاید به نازر می‌رساند یک مورد مجانی که بحث نیمر به آن توجه شده به هدا، تحمیل اختبارهای ریکروری است! کافی است سری به غالریه خود زائده تا تعلیق شما هم با این مشکل عادید استردیه.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

فرقی دهریت با دوربینی با دوربینی به ده ها از دانلودی و شوکری شده بهده. همه ما نظر جدید اختر رکا برای دریم ک از یک سوژه و شوکه کندبار بتیب شده یا به روگا در زمان دانلود کندبار شوکه شده‌اند.

البته عکس های زیادی برای گرفتن وجود دارد. اگرچه نمی توانید هر بار این مشکل را برطرف کنید، اما می توانید گالری را حذف کنید و تصاویر را تکرار کنید، اما بهترین راه حل برای کاربران اپل حداقل برای کاربران محصولات آنهاست.

بیشتر بخوانید: பார்கை பட்டை பெட்டியுக்கு iOS 16 و iPadOS 16 و iPadOS 16

شناسایی و حذف تصاویر تکراری iOS 16

نسخه آزمایشی این نسخه در حال حاضر موجود است. با آن قبعد دیگر نیازی نیست غالیری را آشاه را زیر و رو کیند تا تعریف را کیدرای را پیدا کنند.

کافی است اپیکلیں عکس ها را باز کرده، به آلبوم های زبانه برید و به پین ​​پیں سکرول کیند تا به بهیں بریسید دیگر. از ین بخسین هم برجزینید را برگید. تحمیل هوش هوش تحمیل قابله جدید اپل بہتور علیہ کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد

قبضه جدید iOS 16 را یکوبرای را یکندیو و دلامت می‌کند

جالب ترین چیز این است که این توانایی فقط محدود به عکس های یک روزه است و خاص نیست. پس از پایان جستجو، تمامی تصاویر نمایش داده می شوند و می توانید گزینه ادغام تنها یکی از تصاویر و حذف بقیه را انتخاب کنید.

قبضه جدید iOS 16 را یکوبرای را یکندیو و دلامت می‌کند

عکس های اخیراً حذف شده پس از 30 روز ذخیره و ذخیره می شوند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد iOS 16 چیست؟ خود را در بخس کامنتها با تکراتو در میان لیکی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا