دانش و فناوری

قابلیت جدید واتساپ برای پیام های صوتی ؛ پیشی گرفتن از تلگرام!

تا کنون شاهد تحقیر و تمسخر واتس اپ از طریق تلگرام بوده ایم ، اما امروز پیام جدید پیام های صوتی واتس اپ باعث شده است که واتس اپ از رقیب خود پیشی بگیرد.

یکی از محبوب ترین نرم افزارهای پیام رسان ، تلگرام است که بدون شک یکی از رقابتی ترین برنامه های WhatsApp است. اما به تازگی ، مقاله ای که در WhatsApp پیدا شده است کمی از تلگرام عبور کرده است.

اخیراً گزارش شده است که یک پخش کننده پیام صوتی در این برنامه گنجانده می شود و توسعه دهندگان و توسعه دهندگان آن روی این مقاله سخت کار می کنند و همچنین بر روی نسخه های Android و iOS این برنامه کار می کنند.

ویژگی جدید پیام صوتی WhatsApp

تیم توسعه WhatsApp در تلاش است تا قدرت پیام رسانی WhatsApp را افزایش دهد. بر اساس اطلاعات دریافت شده در این برنامه ، این مقاله ممکن است بیان کند که هرکسی می تواند هنگام ضبط صدا ضبط را متوقف کرده و بعداً ضبط را از سر بگیرد ، که کاربران این نرم افزار آن را دوست دارند و مفید می دانند.

ویژگی جدید پیام صوتی WhatsApp

هنگامی که ضبط را متوقف می کنید ، می توانید با کلیک روی دکمه ضبط دیگر ، ضبط را از سر بگیرید. این مقاله اکنون در مدل iPhone موجود است ، اما در نسخه Android نیز موجود است.

یکی از موضوعاتی که کاربران واتس اپ به آن توجه دارند ، امنیت بالای این نرم افزار است که اکثر مردم اروپا ، ایالات متحده و ایران از این نرم افزار استفاده می کنند و با وجود همه اینها ، تلگرام در بین کاربران بیشتر از واتس اپ محبوبیت دارد. نسخه اصلی تلگرام در واتس اپ. اما باید ادامه دهیم که اختلاف میان واتس اپ و تلگرام یکی از جالب ترین و داغ ترین موضوعاتی است که چندین سال است در ایران با آن درگیر شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مقاله پیام جدید WhatsApp چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا