دانش و فناوری

قابلیت جدید واتساپ برای بی‌صدا کردن افراد در چت‌های گروهی منتشر شد

واتساپ هفته گذشته از چند ویژگی جدید رونمایی کرد. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

مستر بلیط

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که کاربران از این طریق به آن دسترسی دارند، می‌توانند افراد دینوه را بی‌صدا کنند. همچنین در صورت امکان می توانید یک کپی از Zoom و Microsoft Teams درخواست کنید.

جزئیات قابلیت جدید واتساپ

قابلیت بی‌صدا کردن افراد دلخواه در مکالمه ویژگی‌های بسیار کاربردی به شمار می‌رود. کاربران به لطف این قابلیت می‌توانند علاوه بر بی‌صداهایی که فراموش کرده‌اند، این کار را انجام دهند، صدای اکویی که در هنگام صحبت پخش می‌شود را قطع می‌کند.

قابلیت جدید واتساپ برای بی‌صدا کردن افراد در چت‌های گروهی منتشر شد

قابلیت‌های جدید واتساپ سطح از کنترل بر روی مکالمات را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد مهم این قابلیت در تماس های تصویری 8 نفر به بالا و تماس های صوتی 32 نفره ملموس تر است. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید و جذاب واتساپ امکان ارسال پیام خصوصی به افراد حین مکالمه صوتی به شماره می‌رود.

گرا در طول جلسه برای پیام شخصی ارسال کنید واتساپ همچنین با یک بنر گرافیکی، کاربران را از ورود فرد جدید به مکالمه آگاه می‌سازد.

آپدیت جدید واتس آپ چیزی فراتر از بهبود مکالمات گروهی است

روز جمعه، واتساپ در بیانیه‌ای اعلام کرد که کاربران از این پس می‌توانند اینترل را کنترل کنند شروط الاستخدام نهج الخصوصیه جهاز محمول التفضیل وند این کار به حفظ حریم خصوصی کمک کرده و از چک شدن 24 ساعته‌تان در هفت روز هفته توسط تمامی مخاطبان جلوگیری می‌کند.

واتساپ سال گذشته نسخه بتای قابلیت‌های حریم خصوصی مثل پنهان کردن عکس پروفایل و سطح Last Seen را منتشر کرد. آخرینا هم ویژگی انتقال هیسوری چت از اندروید به آیفون میسر شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد قابلیت جدید واتس‌ها چیست؟ در زیر تعدادی از محبوب ترین آهنگ های جهان آورده شده است.

منبع: theverge

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا