دانش و فناوری

قابلیت جدید اینستاگرام برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا چیست؟

به تازگی اخباری منتشر شده است که قدرت جدید اینستاگرام در حمایت از تولیدکنندگان محتوا و به دنبال حمایت از تولیدکنندگان محتوا را نشان می دهد.

اینستاگرام به تازگی ویژگی های جدیدی را به اپلیکیشن خود معرفی کرده است که یکی از آنها اپلیکیشنی است که از تولیدکنندگان محتوا پشتیبانی می کند. با استفاده از این مقاله، کاربران می توانند با خرید اشتراک در آن صفحه، به سازنده محتوا کمک کنند تا درآمد کسب کند.

در اوایل سال جاری، اینستاگرام، یک شبکه پیام رسان معروف، اعلام کرد که برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا با خرید اشتراک، تلاش خواهد کرد. این پلتفرم اکنون راه‌اندازی شده است تا فهرستی از داستان‌ها را برای تولیدکنندگان محتوا فراهم کند که فقط برای مشترکین قابل مشاهده است.

مقاله جدید اینستاگرام برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا

اینستاگرام فصل گذشته اعلام کرد که قصد دارد از تولیدکنندگان محتوا در این شبکه اجتماعی حمایت کند. این یک ایده بسیار جالب است که می تواند به تولیدکنندگان محتوا در کسب سود کمک کند. اکنون مشخص است که این برنامه و مقاله در حال توسعه است.

مقاله جدید اینستاگرام برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی شناخته شده اکنون قادر است گام جدیدی در حمایت از تولیدکنندگان محتوا بردارد. بر اساس برخی گزارش‌ها، اینستاگرام اخیراً یک گزینه خرید درون برنامه‌ای در ایالات متحده برای مشترکین این روزنامه ایجاد کرده است.

این برنامه در iOS موجود است و قیمت اشتراک آن بین 0.99 تا 4.99 دلار است. هنوز مشخص نیست که هدف اینستاگرام چیست، اما به نظر می رسد که برای درآمدزایی بیشتر از پلتفرم خود و کمک به سازندگان محتوا طراحی شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد توانایی جدید اینستاگرام برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا