دانش و فناوری

قابلیت جدید اینستاگرام برای انتشار مجدد پست به زودی عرضه می‌شود

Repost قابلیت جدید اینستاگرام است که به زودی برای برخی از کاربران اینستاگرام فعال خواهد شد. ظاهرا عملکرد این قابلیت چیزی شبیه به ری‌توییت در توییتر خواهد بود.

Repost یا همان اشتراک گذاری مجدد نام قابلیت جدید اینستاگرام است که به زودی توسط این پلتفرم آزمایش خواهد شد. گفتنی است که این آزمایش تنها برای تعداد محدودی از کاربران فعال خواهد شد.

آبان تتر

بیشتر بخوانید: نحوه ارسال لوکیشن در اینستاگرام [آموزش دو روش سریع]

قابلیت جدید اینستاگرام چیست؟

سخنگوی متا درباره این قابلیت به TechCrunch گفته : «ما در حال بررسی قابلیت اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها در فید هستیم – مشابه روشی که می‌توانید در استوری‌ها اشتراک‌گذاری مجدد را انجام دهید، تا کاربران بتوانند چیزی را که با روحیات آن‌ها سازگاری دارد به اشتراک بگذارند و به این ترتیب سازندگان اصلی نیز برای کارشان اعتبار دریافت کنند. قصد داریم تا به‌زودی این قابلیت را با تعداد کمی از افراد آزمایش کنیم.»

مت ناوارا متخصص شبکه‌های اجتماعی اولین فردی بود که از قابلیت جدید اینستاگرام در صفحه شخصی‌اش رونمایی کرد. در تصویری که ناوارا از صفحه شخصی‌اش منتشر کرده ، اضافه شدن قسمت Reposts قابل مشاهده است.

هنوز اطلاعات دقیقی از جدیدترین قابلیت اینستاگرام در دسترس نیست، اما اگر این ویژگی مانند ری‌توویت در توییتر عمل کند، احتمالا قسمت Reposts، شامل تمام پست‌هایی خواهد بود که توسط کاربران بازنشر شده‌اند.

در اینستاگرام امکان بازنشر پست کاربران دیگر وجود ندارد این در حالی‌ست که برخی اپلیکیشن‌های شخص ثالث از این امکان برخوردارند. در حال حاضر بازنشر پست دیگران از طریق استوری این پلتفرم امکانپذیر است، اما در قابلیت جدید اینستاگرام این امکان وجود دارد که پست‌های دیگران را در فید شخصی خود به اشتراک بگذارید.

هرچند که قابلیت جدید اینستاگرام کامل نشده و مشخص نیست چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت، اما سعی متا در این است که راه بهتری پیش روی کاربران برای بازنشر پست‌ها قرار دهد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره قابلیت جدید اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا