دانش و فناوری

قابلیت جدید اینستاگرام برای استراحت نوجوانان چیست؟

پس از بررسی مشکلات شبکه های اجتماعی با محتوای نامناسب ، اینستاگرام مورد جدیدی از اینستاگرام را برای استراحت نوجوانان معرفی کرده است.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی رایگان است که برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم طراحی شده است. معاون روابط بین الملل و امور بین الملل فیس بوک روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که پروژه ای برای دور نگه داشتن جوانان و جوانان از تصادفات و جراحات روی صحنه در حال بررسی است.

این بیانیه در حالی منتشر می شود که اخیراً اینستاگرام از سوی رسانه ها در دادگاه ایالات متحده به دلیل تأثیر منفی آن بر سلامت جوانان مورد انتقاد قرار گرفته است. اکنون این شبکه روانپزشکی شناخته شده و اجتماعی مشکلاتی دارد.

مقاله جدید اینستاگرام برای استراحت نوجوانان

نیک کلگ در مورد مورد جدید چنین گفت:

ما در حال تلاش برای اطلاع رسانی بالقوه برای تغییرات بزرگ برای کاربران هستیم. اگر الگوریتم های اینستاگرام تشخیص دهند که کاربران محتوای بزرگتر از سن خود را مشاهده می کنند ، اینستاگرام از مشاهده آنها جلوگیری کرده و محتوای دیگری را به آنها نشان می دهد.

این نوآوری ها شیوه زندگی کاربران را تغییر خواهد داد. متأسفانه ، زمان مشخصی برای انتشار این ویژگی ها وجود ندارد و فیس بوک هنگام اعلام این مقاله به سiesالات پاسخ می دهد ، “آزمایش و به زودی”.

مقاله جدید اینستاگرام برای استراحت نوجوانان

رئیس اینستاگرام می گوید:

ما دو ایده جدید را امتحان می کنیم: یکی تشویق مردم به دیدن موضوعات و موضوعات دیگر (در صورت مشاهده محتوای سمی و غیرقابل قبول) و دیگری آرامش کاربران پس از کار سخت در شبکه. در این حالت ، ما به حساب کاربری می دهیم تا زمانی را برای استراحت و آزادسازی ذهن خود صرف کند.

جالب اینجاست که در کشور ما ، ایران ، مانند دیگر شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک ، اینستاگرام فیلتر نمی شود و می توان به راحتی از آن استفاده کرد. با این حال ، این مقاله ممکن است برخی از نگرانی های والدین در مورد استفاده فرزندانشان از اینستاگرام را برطرف کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مقاله جدید اینستاگرام برای استراحت نوجوانان چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا