دانش و فناوری

قابلیت انجمن در واتساپ (Communities) چیست و چگونه آن را فعال کنیم؟

قابلیت انجمن (Communities) در واتساپ از ویژگی های آپدیت جدید این پلتفرم بوده که کاربر می تواند از طریق این گزینه، به تمام گروه هایی که در آن عضو است، دسترسی آسانتر داشته باشد. کاربران این پلتفرم می توانند با استفاده از این قابلیت Communities، مجموعه ای از گروه های خود را که مشابه آن ها را می سازند، در یک جا جمع آوری کنند و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

جزئیات انجمن (Communities) در واتساپ

ادمین های انجمن، قادر هستند به تمام گروه های مرتبط خود، پیامی مشترک ارسال کننده. این بدان معنی است که ادمین‌ها می‌توانند مدیریت گروه‌های خود را تنها از طریق یک گفتگوی واحد، بر عهده بگیرند. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است.

قابلیت انجمن

کفتنیست که در انجمن در واتساپ، کاربر نمی‌تواند از آن‌هایی که در آن عضو است، از طریق جسد استفاده کند. چ ح ح م م م م م م م ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح در واقع به واسطه این محدودیت، فوروارد همزمان پیام در گروه‌ها، از پنج گروه به یک گروه کاهش داده شده است.

اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید با وبلاگ خود استفاده کنید. میتوان گفت: ایین قاصدش زاده در ارتعار مناسب و دور از بی حستامی اعظدی گروه ها با یکدیگر.

واتساپ پس از ارائه ویژگی های بهبود یافته برای پیام های صوتی و همچنین قابلیت قابلیت انجمن به صورت زبان های دیگر به این پلتفرم، قصد دارد که در هفته در پیشرو ویژگی هایی از جمله واکنش به ایموجی (مشابه قابلیت ریاکشن استوری در اینستاگرام) به پیام های فرستاده شده و ارسال شده باشد. همچنین امکان پاک کردن پیام‌های یک گروه توسط ادمین‌ها را اضافه کنید. افزایش توان افراد تا 32 نفر در تماس های صوتی و برداشتن محدودیت برای ارسال فایل و اشتراک گذاری فایل ها از 100

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره قابلیت انجمن واتساپ چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا