دانش و فناوری

قابلیت استفاده همزمان از واتساپ در چند دستگاه ارائه شد

سرانجام پس از مدت ها و با توجه به سختی پیاده سازی چیزی جدید واتس اپ، امکان استفاده همزمان از واتس اپ در چندین دستگاه اعطا شد.

پس از مدت ها انتظار، سرانجام واتس اپ از همگام سازی تاریخچه چت و استفاده از واتس اپ در چندین دستگاه به طور همزمان خبر داد. اکنون کاربران می توانند واتس اپ را در دستگاه های مختلف به طور همزمان داشته باشند.

واتس‌اپ مدت‌هاست در تلاش بوده تا راهی برای دسترسی کاربران به تاریخچه پیام‌های خود بدون نیاز به اتصال به اینترنت با حساب کاربری خود در حساب دوم پیدا کند. کاربران اکنون می توانند برای دیگران پیام ارسال کنند مگر اینکه آنلاین باشند.

امکان استفاده همزمان از واتس اپ در چندین دستگاه

تا کنون برای ارسال پیام به واتس اپ نیاز به اتصال به اینترنت دارید و اگر اینترنت شما قطع باشد دیگر قادر به تبادل پیام نخواهید بود. یکی دیگر از ویژگی های این پیام رسان ها این است که اکنون می توانید اکانت واتس اپ خود را در چندین دستگاه به طور همزمان مدیریت کنید.

امکان استفاده همزمان از واتس اپ در چندین دستگاه

این مقاله از طریق آزمایش در اختیار کاربران خاصی قرار گرفته است تا بتوانند مشکلات احتمالی را برطرف کنند. اما اکنون همه کاربران می توانند از این مقاله استفاده کنند.

واتس اپ درباره این مقاله جدید به دلیل کد جهانی آن، گفت که روند انتشار و انتشار این مقاله بسیار پیچیده و زمان بر است، اما در هر صورت اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است.

برای استفاده از این مقاله، باید به بخش پیوند دستگاه بروید و سپس گزینه های بتا زیادی را انتخاب کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، از همه دستگاه های وارداتی حذف خواهید شد. سپس می توانید به همه دستگاه های مورد نظر خود به یک روش متصل شوید.

دستگاه‌های غیرفعال‌شده به مدت دو هفته به واتس‌اپ متصل می‌مانند و اگر به گوشی هوشمند خود دسترسی نداشته باشید، ممکن است مفید باشند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد امکان استفاده همزمان از واتس اپ در چندین دستگاه چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا