فیلم و هنر

فیلم رقص مریم مومن در تولدش

بر اساس گزارش ها عنوان؛ مریم مومن او برای اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه تئاتر را ادامه داد و در بانوی عمارت به شهرت فوق العاده ای دست یافت. مریم مومن بازیگر ایرانی است. مریم مومن فعالیت هنری خود را روی صحنه آغاز کرد. مریم مومن دوران تحصیل خود را در مشکین اردبیل گذراند. مریم مومن یک اسب سوار ماهر است.

مریم مومن به عنوان تنها فرزند خانواده مشگین در اردبیل در منطقه قروه درویش به دنیا آمد و اکنون می گوید به ترکی صحبت می کند.

زندگی مریم مومن

زندگی مریم مومن
زندگی مریم مومن

مریم مومن متولد شد 1377 او بازیگر صحنه مشکین شهر اردبیل است.

آموزش مریم مومن

مریم مومن او دانشجوی رشته بازیگری است. او کار خود را با تئاتر آغاز کرد و اکنون به عنوان بازیگر وارد تلویزیون شده است. مریم مومن یکی از تازه واردان عرصه بازیگری است.

خانواده مریم مومن

مریم مومن او تنها فرزند خانواده است پدر نی دوست و هنرمند و مادر سوار بر اسب اما با ورود او به عرصه بازیگری و هنرسازی بسیار مخالف بودند، تنها کسی که از او حمایت کرد عمه اش بود که مریم مومن را وارد عرصه بازیگری کرد.

عروسی مریم مومن

مریم مومن او مجرد و متاهل است.

مریم مومن شروع به کار کرد

مریم مومن، بازیگری را با تئاتر دانشجویی آغاز کرد اما همچنان در تئاترهای مردمی حضوری عمیق ندارد و بیشتر کارهایش اتود و تمرین بود.

مریم مومن، اولین بار سال 1396 او پس از تست وارد گروه بازیگران یک سریال تاریخی شد، این سریال با نام بانوی خانه بزرگ پاییز و زمستان 97 از جانب کانال سوم توزیع شد.

بازیگر نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت

مریم مومن او نقش فخرالزمان را بر عهده داشت.

مریم مومن در سریال بانوی عمارت بازی می کند

داستان سریال Lady of the Mansion این فیلم ملودرام عاشقانه ای را از دوره تاریخی دوره قاجار روایت می کند تا سطوح پایین تر که به زمینه های اجتماعی و سیاسی آن دوره نیز می پردازد.

این سریال در تهران، کاشان و قزوین تصویربرداری شده است مریم مومن او در این سریال نقش فخرالزمان را بر عهده داشت که باعث محبوبیت او شد.

سریال بانوی عمارت قرار است به مدت دو فصل پخش شود، اما انتظار می رود عوامل سریال رضایت مخاطبان را جلب کنند و اگر اقبال خوبی داشته باشد، فصل دوم را آغاز کنند. فصل دوم این مجموعه شامل بازیکنان فعلی خواهد شد.

پست های مرتبط:

مریم مومن مورد علاقه

مریم مومن، آیا به اسب سواری علاقه دارید و در سریال بانوی عمارت تحصیل کرده اید، او کودک بود عاشق اسب تکشاخ (یونیکورن) و اتاقش پر از عکس های این اسب رویایی است. مریم مومن، او کشمش و آلو را دوست دارد است.

خانم ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، لیلا حاتمی، هدیه تهرانی و پانته آ پناهی او یکی از بازیگران معروف مریم مومن است.

گفتگو با مریم مومن

مریم مومن، همه جا از پیشینه ام و … گفتم کودک 8 ساله در اردبیل من بوده ام. عشق من به بازی از 5 ساله از آنجایی شروع شد که پسر عموی پدرم از من برای ساخت یک فیلم کوتاه دعوت کرد، اما من گفتم وقتی بزرگ شدم بین من و این داستان ها فاصله افتاد و فیلم ساخته نشد، اما این عشق به بازیگری شکوفا شد تا اینکه به آن رسیدیم. تهران. .

مریم مومن او می گوید متولد شهر مشگین اردبیل و در منطقه قروه درویش است و به ترک بودنش افتخار می کرده است.

مریم مومن، خانواده ام همیشه دوست داشتند من دکتر یا مهندس شوم، اما در دلم همیشه دوست داشتم وارد بازیگری شوم و مخفیانه با کاراته وارد کلاس های بازیگری می شدم و وقتی بیرون می رفتم تا دبیرستان در کلاس های ورزشی شرکت می کردم. من آنجا بودم و علایقم را به خانواده‌ام گفتم و آن‌ها این موضوع را برایم مهم کردند که در رشته مهندسی پزشکی قبول شوم.

مریم مومن، من مهندسی پزشکی اصفهان قبول شدم اما برای گذراندن دوره بازیگری و تست با خواهرم مخفیانه نرفتم تا اینکه از طرف مریم خدارحمی به من خبر دادند که کار کوتاه بازیگری داریم و قرار است برای خانم عمارت بازیگر زن استخدام کنند و . من عکس او را فرستادم و او در کمال ناباوری با من آنجا بود و آنها رفتند و من بعداً دنبال آنها نرفتم و احمقانه اعتراف کردم که می روم، همیشه قبل از بازی هیجان زده بودم، انگار تمام فیلمنامه را داشتم. و من با فیلمسازان ادامه دادم.

بزرگترین حسرت زندگی مریم مومن

مریم مومن، بزرگترین حسرت من در زندگی این است که بچه ای از خودت نداشته باشم.

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

گردآورنده: علیرضا یوسفی


نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا