فیلم و هنر

فیلم تبلیغ جنجالی نیکی کریمی!

بر اساس گزارش ها عنوان؛ ویدئوی زیر از حضور نیکی کریمی بازیگر کم حاشیه و سرشناس تبلیغات برند را مشاهده کنید.

جزئیات فیلم تجاری نیکی کریمی

جزئیات فیلم تجاری نیکی کریمی
جزئیات فیلم تجاری نیکی کریمی

قسمتی از آگهی که تابلوی فروش نیکی کریمی را نشان می دهد از ویدیو حذف شده است. نیکی کریمی او اخیراً کمی درگیر بازاریابی ژانر بوده است و برای ساختن فیلم و اسناد با مشکل مواجه شده است.

یکی از نشاط آورترین اتفاقات زندگی نیکی کریمی حضور او به عنوان داور در جشنواره ها و مسابقات هنری بزرگ دنیاست و جالب است بدانید که او (اکنون) هم داور بوده است. نیکی کریمی، تهیه کننده، بازیگر و کارگردان یازدهمین دوره جوایز فیلم و جنایی استانبول برای فیلم «مقیاس طلایی»، امسال از 26 نوامبر تا 2 دسامبر، با شعار «عدالت محلی» «زندگی برای همه» خواهد بود. برگزار شود. به گزارش فستیوال “جنایات و مجازات ها” در توییتر، به میزبانی مرکز تحقیقات جنایی و جنایی دانشگاه استانبول، پلینی آسمر، تهیه کننده و کارگردان و مهمت اصلان توگ، بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه، میرا فیلم و کارگردان بلغاری استالوا و فیلمسازان اوکراینی بادن زیوک به همراه کریمی در بخش فیلم جشنواره داوری خواهند کرد.

زندگی نیکی کریمی

نیکی کریمی (زاده ۱۹ آبان ۱۳۶۰، تهران) بازیگر، کارگردان، مترجم و عکاس ایرانی است. نیکی کریمی داور جشنواره های متعددی در سراسر جهان بوده است. کریمی با کسب چهار جایزه در جشنواره های مختلف بین المللی یکی از موفق ترین ورزشکاران ایرانی از نظر جوایز بین المللی بوده است.

پست های مرتبط:

فیلم عروس برای من تصویری مبهم و کمیاب از تابستانی گرم و شیرین نوزده سال این آغاز ورود من به دنیای بازی بود. برخلاف خیلی های دیگر، من برای بازیگری کار سختی نداشتم و زمان زیادی برای بازی کردنم نگذشت. به راحتی می توانم بگویم خوش شانس هستم و سینما بر اساس کتاب هایم، علاقه همیشگی من، به طور تصادفی در مسیر من اتفاق افتاد. برای من آسان بود زیرا پدر و مادرم مرا در این مکان تشویق کردند. بازی در فیلم عروس پر از خاطرات شیرین و خاطره انگیز اما سخت است.

نیکی کریمی در فیلم عروس

زندگی نیکی کریمی
زندگی نیکی کریمی

*منطقه خطر فیلم “عروس” در مقایسه با بهترین فیلم های آمریکایی و اروپایی ثبت شده است.

* شایعه خط شکن بودن فیلم «عروس» از جمله شایعاتی بود که در آن زمان مطرح می شد، اما وقتی از این موضوع دور شدیم، مشخص شد که اغراق می کنند، اجازه بدهید بس کنم. یاد آوردن فیلم «هامون» ساخته مهرجویی است یک سال قبل از ساخت فیلم «عروس» با تمام جذابیت ها و به اصطلاح ممنوعیت های فیلم ما، اتفاقاً در جشنواره ای به نمایش درآمد و جایزه گرفت. یک نمایشگاه عمومی هم داشت. بیتا فرهی در این فیلم حضور داشت و از «هامون» از دیالوگ گرفته تا گریم بازیگر زن و هر آنچه که قرار بود برای اولین بار در «عروس» دیده شود، یک سال پیش دیده شد. گذشته.

* به نظر من تفاوت عروس و عروس در طراحی و مالی بود و اهمیت عروس این نبود که از مرز گذشته باشد.

* یکی از افسانه هایی که درباره فیلم عروس وجود داشت این بود که کیهان با این فیلم مخالف بود و این یک دروغ محض بود. واقعیت این است که کیهان و تدوینگر آن زمان آقای مهدی نصیری علاقه زیادی به فیلم داشتند و نقد خوبی درباره این فیلم نوشتند و همین موضوع باعث شد تا «عروس» در جریان نقد عمومی مورد حمله منتقدان قرار گیرد.

آیا از ابتدا نیکی کریمی شخصیت اصلی فیلم (مهین) بود؟

بله، چون ورزشکار 18 یا 19 ساله ای نداشتیم که بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند. الان نداریمش یعنی اگر الان بخواهیم بر اساس بازیگران جوان فیلم بسازیم، نمی توانیم، چون یک بازیگر جوان وفادار نداریم که بتواند یک فیلم دو ساعته – برای خانم ها و آقایان زیر بیست سال – را تمام کند. البته این یک وضعیت جهانی است.

بازی خاطره نیکی کریمی با عروس

احتمالا هر بازیکن دیگری در نوزده سال نقش عروس و فیلم او در آن سال جنجالی شد و فروش زیادی داشت، او نتوانست به وظیفه خود عمل کند، اما من مراقب انتخابم بودم و فکر می کردم و می دانستم که می خواهم در سینما بمانم، اما وقتی عروس ساخته شد، فیلم ها به پایان رسید. بیشتر جنگ و ماجراجویی عروس در آن لحظه یک طراوت به وجود آمد که توجه حضار را به خود جلب کرد. اخیراً موضوع فیلم و داستان عاشقانه و لحن خاص آن در دل بینندگان جای گرفته است. هر چند در آن سال ها فیلم های خوبی ساخته شد – از جمله اکران پایانی واروژ کریم مسیحی یا فیلم های عباس کیارستمی – عروس به خاطر استایل و موضوع عشقش به یادگار مانده است.

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

گردآورنده: علیرضا یوسفی


نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا