بازاریابی

فیس بوک بهینه سازی موتور جستجو کار SEO – نکات مفید

رسانه های اجتماعی ابزاری عالی برای افزایش دید شما در قسمت موتور جستجو هستند. بسیاری از اسرار آنها برای اکثر کاربران نهایی پنهان می ماند، چه می شود اگر ما اکنون به قسمت عقب برویم و از کاربر قبلی به کاربر عقب سوئیچ کنیم تا بهترین ابزار شبکه اجتماعی شگفت انگیز فیس بوک را بدست آوریم؟

نتایج موتورهای جستجو (SERP) را می توان افزایش داد اگر از یک برنامه فیس بوک با نقشه سایت استفاده کنیم، به عنوان مثال، که می تواند از طریق وب سایت برنامه فیس بوک بازیابی شود. گنجاندن نقشه XML به شما امکان می دهد به موتورهای جستجو بگویید چگونه و چه زمانی ساختار صفحه شما تا کنون به روز شده است.

یکی دیگر از راه‌های افزایش SERP، قرار دادن کد صفحه فن فیس‌بوک است که برای قرار گرفتن در وب‌سایت شما ایجاد شده است. این کد که ماموریت اصلی آن گسترش نام تجاری شما به هدف شما است، اما در چارچوب خود دارای یک خط متن غنی و ویژگی های nofollow است که برای بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار ارزشمند است.

به یاد داشته باشید که به‌روزرسانی‌های وضعیت را می‌توان برای اهداف سئو نیز استفاده کرد، فیس‌بوک به‌روزرسانی‌های شما را به‌طور عمومی اعلام می‌کند، به این معنی که این یک مزیت بزرگ است، اگر اینطور است به یاد داشته باشید که از یک مارک خوب SEO برای کارهای تجاری استفاده کنید. Newsfeeds به یک روش بسیار هیجان انگیز برای ایجاد ترافیک تبدیل شده است و اگر برنامه شخصی خود را ایجاد کرده باشید همیشه سرگرم کننده است، انجام این کار پیام شما را به روشی ویروسی به مردم منتقل می کند. ما به شما توصیه می‌کنیم تا جایی که ممکن است فید اخبار خود را شخصی کنید، این موضوع آن را از Google متمایز می‌کند، زیرا این الگوریتم‌ها بر اساس رفتار کاربر هستند، بنابراین اگر می‌خواهید برای مخاطبان هدف خود جذابیت داشته باشید، می‌توانید برای مثال از یک فید خبری بسیار هیجان‌انگیز استفاده کنید. . در سراسر دنیای مجازی پخش شده است. به یاد داشته باشید که کاربران این قدرت را دارند که به فیس بوک اجازه دهند اطلاعات بیشتری را با شما یا هر شخص دیگری به اشتراک بگذارد.

نظارت و کنترل همیشه هنگام برخورد با همه این سیستم ها ارائه می شود و با انجام این کار می توانید تمام سایت های شبکه های اجتماعی از جمله توییتر، لینکدین، فیس بوک، استامبل آپون یا دیگ را با فشار دادن یک دکمه کنترل یا نظارت کنید.

اکثر مدیران عامل هنوز فکر می کنند که صرف زمان برای بهبود یا گنجاندن رسانه های اجتماعی در طرح کسب و کار شما اتلاف وقت است که 3.1 میلیارد دلار در سال 2014 در رسانه های اجتماعی هزینه می شود بر اساس این تخمین، این بزرگترین کانال بازاریابی است، اگرچه بزرگتر از ایمیل، تلفن همراه است. یا تبلیغات سنتی، اما، این پلتفرم تبلیغات آنلاین نشان می دهد که تاکنون، تحقیقات ذکر شده قبلا توسط Forrester Research Interactive Marketing Forecast و یکی از جدیدترین تحقیقات و گزارش های وی انجام شده است. پیش بینی می شود نرخ رشد سالانه 34 درصد باشد. چرا اینطور است؟ بله، رسانه های اجتماعی مانند ویروسی در داخل بدن شما هستند که با سرعتی سریع به داخل بدن شما سرایت می کند و به موتورهای جستجو حمله می کند و تأثیر زیادی بر آن می گذارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا