فیلم و هنر

فوت بازیگر نقش گانتر در سریال فرندز

جیمز مایکل تایلر، گانتر سابق در فیلم دوستان، در سن 59 سالگی بر اثر سرطان درگذشت.

بر اساس گزارش ها عنوان؛ همانطور که نوشتن اخبار مورد انتظار و انتقال آن به طرفداران به همان اندازه که هیجان انگیز و قدرتمند است، نوشتن خبر درگذشت این هنرمند نیز فراز و نشیب های خود را دارد. امروز در جریان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون متأسفانه باخبر شدیم که جیمز مایکل تایلر بازیگر نقش گانتر در سریال محبوب دوستان در سن 59 سالگی درگذشت.

بر اساس گزارش های خبری TMZ، تایلر در سال های اخیر با سرطان دهانه رحم مبارزه کرده است و اخیرا اعلام کرده است که با مرحله چهارم رشد سرطان مبارزه می کند. خانواده تایلر امروز در بیانیه‌ای رسمی گفتند: «جهان او را به‌عنوان «گانتر» از یک سری دوستان یاد می‌کند. اما عزیزان مایکل او را به عنوان یک بازیگر، خواننده، فعال سرطان و همسری دوست داشتنی می شناختند.

در سال 2021، تایلر رسما به سرطان اعلام جنگ کرد. او پس از حضور در یک قسمت ویژه از سریال Friends (Friends: Reunion Special) با وب کم و درخواست زوم خود، این خبر را به طرفدارانش منتقل کرد و گفت:

“من می خواستم بخشی از این قسمت باشم. ابتدا قرار بود روی صحنه بروم و چند قسمت ویژه را اجرا کنم. من را بسیار ناراحت و در عین حال خوشحال می کند. خوشحالم که در تولید این مقاله سهیم هستم. اما تصمیم من این بود که به صورت فیزیکی در آن شرکت نکنم و از طریق اپلیکیشن زوم در تولید آن شرکت کنم. نمی خواستم ناامیدت کنم. دوست نداشتم این قسمت در غیاب من ادامه پیدا کند و بگویم بله، بچه های گونتر هم سرطان دارند.

من سرطان پروستات دارم؛ بیماری رشد کرده بود و به استخوان هایم آسیب می رساند. من سه سال است که با این بیماری دست و پنجه نرم می کنم. اکنون بیماری من وارد مرحله چهارم شده است. پس میدونی که داری منو میزنی

56 ساله بودم که تیم پزشکی تصمیم گرفتند از آنتی ژن های پروستات برای بررسی وضعیت من استفاده کنند. اعداد در نتایج آزمایش غیر معمول نبودند. وقتی خون و نحوه عملکرد خون در بدنم را بررسی کردم، متوجه شدیم که مشکلی در محل کار وجود دارد. این باعث شد که دکتر به من زنگ بزند و به بهمن بگوید فردا مرا ببیند. چون احساس می کنم مشکل بزرگی در پروستات شما وجود دارد.

جیمز مایکل تایلر، بازیگر نقش گونتر در 150 قسمت سریال Friends، گفت که با شروع هورمون درمانی توانسته بیماری خود را بهتر مدیریت کند. اما با شروع اپیدمی جهانی کرونا (کووید 19)، وضعیت او تغییری جدید پیدا کرد و پس از تغییر، به استخوان‌ها و ستون فقرات خود آسیب رساند. جیمز مایکل تایلر پس از مدت ها مبارزه با سرطان در سن 59 سالگی درگذشت.

دکمه بازگشت به بالا