دانش و فناوری

فناوری شارژ بی سیم از راه دور سامسونگ اخیرا ثبت شده است

فناوری شارژ بیسیم یا همان فناوری شارژ وایرلس یکی از نوآوری های خاص و جذاب در دنیای گوشی های هوشمند بود که به واسطه آن، بدون نیاز به اتصال تلفن همراه به کابل USB، شارژ دستگاه به خودی خود میشد. بر اساس اخبار منتشر شده، فناوری شارژ بی سیم از راه دور سامسونگ اخیرا ثبت شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

فناوری شارژ بی سیم از راه دور سامسونگ ; یک قابلیت جذاب و فوق‌العاده کاربردی…!

مدتی پیش، شیائومی و موتورولا فناوری شارژ بی سیم از راه دور (فناوری شارژ بی سیم از راه دور) خود را به نمایش گذاشتند. عملکرد این فناوری شارژ بسیار علمی فنی و آینده‌نگرانه به نظر می‌رسید. اینجا هنوز چیزی نیست. طبق پتنتی که اخیرا توسط ادارات ثبت اختراعات کره جنوبی فاش شده است، سامسونگ نیز در حال توسعه یک فناوری مشابه است. این پتنت نشان می دهد که هنگام شارژ دستگاهی که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند، یک فرستنده برق بیسیم می تواند داشته باشد که به آن نزدیک شود را در محیطی با وسعت 360 درجه پوشش دهد.

شارژ وایرلس از راه دور Air Charging اوپو روی گوشی رول شونده Oppo X 2021 نماش داده شد

انواع مختلفی از فرستنده‌ها وجود دارد که برخی از آن‌ها را می‌توان در هر مکانی و در هر جهت از دستگاه. هیچ پایانی برای دیدن وجود ندارد، نه، نه، نه یک. مورد دوم بسیار کاربردی‌تر به نظر می‌رسد. گ ا ا ا ا ا ا ا ا ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن از جمله این دستگاه ها می توانم به تلفن همراه، آیفون، گوشی هوشمند و… اشاره کرد.

فناوری شارژ بی سیم از راه دور سامسونگ

شارژ بی سیم از راه دور بررسی دقیق قرار می گیرد

در حالی که شارژ بی‌سیم برای بسیاری از کاربران جالب است، اما مورد بررسی‌های بسیاری قرار خواهد گرفت. هنوز چیزی اینجا نیست، اما وجود دارد در واقع، در چین شا شارژ بی سیم معمولی نمی تواند از ۵۰ وات بالاتر برود. فقط باید ذکر کرد که شرکت‌هایی مانند شارژرهای بی سیم تا ۱۲۰ وات هستند، اما این شرکت نمی‌تواند از آن استفاده کند.

Mi Air Charge

زارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، موقت در مورد این سند دستور العمل‌های مربوط به انتقال نیرو و تولید شارژرهای بی‌سیم را مشخص می‌کند. دستورالعمل‌ها به وضوح بیان می‌کنند که فناوری شارژ بی‌سیم نمی‌تواند از ۵۰ و بیشتر باشد. اینجا هنوز چیزی نیست.

این فناوری ممکن است دارای مضراتی باشد

به گفته GizChina، دولت چین می‌خواهد از منابع رادیویی را با تجهیزات شارژ بی سیم را کنترل کند. لا ی ب ب ا چ چ چ چ چ د د د د د د د د د د د د د د د د د د این محدودیت‌ها برای حفظ نظم هوایی ضروری است. حدس و گمان‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه شارژ بی سیم از راه دور می‌تواند برای برخی از عوامل خطرات ایمنی ایجاد کند.

آیرو در حال توسعه فناوری شارژ بی سیم از راه دور است

مناطقی که شارژ بی‌سیم از راه دور می‌توانند بر آن‌ها تأثیر منفی بگذارند شامل حمل و نقل هوایی، حمل و نقل اینجا هنوز چیزی جز دعا و شادی نیست. شارژ بی‌سیم از راه دور، قدرت شارژ الرایی نخواهد داشت و در حال حاضر،

حق اختراع هواوی برای شارژ بی سیم از راه دور

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا ممکن است این فناوری جذاب، این فناوری را برای عموم کاربران قرار دهد؟ ه ش ن ن ش ش ش ش ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا