بازاریابی اینترنتی

فعالیت های درآمدزا: انجام ، محوری ، رد کردن ، حذف کردن

فعالیت های درآمدزایی شما چیست؟ چقدر زمان را صرف فعالیت های تولید درآمد (IPA) می کنید؟ کارآفرینان برای شروع کار باید کلاه های زیادی بپوشند. به خصوص اگر یک نمایش یک نفره باشد. جک همه شاخه ها به هیچ کس … بهتر است جک همه شاخه های “یک” را داشته باشید. این تجارت فروش و بازاریابی است.

چسبیدن به آموزش ، تماس ، جلسات کارمندان ، سفارش مشتری ، خاموش کردن آتش سوزی و آن رومیزی کثیف؟ طبق گفته Sue Clement of SueClement.com ، فروشندگان کمتر از 30٪ از زمان خود را صرف تولید فروش می کنند. آنها 70٪ از وقت را چه می کنند؟

به گفته وی ، خانم کلمنت قانون 60-30-10 را تصویب خواهد کرد. 60٪ از وقت خود را در بازاریابی ، 30٪ از وقت خود را برای خدمات به مشتری و توسعه محصول و 10٪ در مدیریت سرمایه گذاری کنید. من به عنوان یک کارآفرین آنلاین می گویم که 70 تا 80 درصد وقت خود را صرف فعالیت های کسب درآمد کنید. مخصوصاً اگر تازه کار باشید.

شما به سایت های خود به ابرو احتیاج دارید. ساده و آسان. وقت خود را صرف رانندگی یا یادگیری نحوه رانندگی کنید. اگر فقط 4 ساعت در روز کار دارید تا در شغل خود کار کنید ، سه ساعت از آن ساعت ها را صرف بازاریابی و فروش کنید. این تنها راه زنده ماندن است. اما با لیست کارهای بزرگ خود ، چگونه می توانید آن را دریافت کنید؟

جواب ساده است. نیروی دریایی ایالات متحده را که ماکسیم انجام داد ، تصویب کنید یا آن را حذف کنید. Defer It را هم اضافه خواهم کرد. چرا یکی از ترسناک ترین نیروهای نظامی که تا به حال روی زمین قدم گذاشته است ، پیگیری نمی کنیم؟

بیشتر کارآفرینان آنلاین شکست می خورند زیرا بیشتر وقت خود را بدون ایجاد فروش می گذرانند. وقتی با تیمم صحبت می کنم ، آنها 30 دقیقه در IPA و بقیه روز را صرف مزخرفات می کنند. درک کنید که بازاریابی فروش را به ارمغان می آورد. فروش خون زندگی تجارت شماست. بدون فروش شما مرده اید. لطفاً بیشتر وقت خود را صرف IPA کنید.

انجام محوری ، رد کردن ، حذف کردن

ساخته شده

من می فهمم که شما لیست کارهایی دارید. در حقیقت ، هر بار که کتاب می کنید می گوید یکی را تهیه کنید. اما 70 تا 80٪ از وقت شما باید روی ایجاد سرب تمرکز کنید. اگر تازه کار هستید ، مقداری از آن زمان را صرف ایجاد نشانه ها کنید. نسل اول است. بازاریابی سنگ بنای شماست. توپ را روی آن نیندازید.

به شما ضربه بزنید که بعد از فعالیتهای بازاریابی خود ، لیستی تهیه کنید. آتش سوزی هایی که بخشی از آن هستند ، همیشه آتش سوزی می شوند. هیچ کس قول راه آسان را نداد ، بنابراین ، آنها دروغ گفتند. وقتی صحبت از این موارد آزار دهنده در لیست می شود ، آنها با رویکرد خیر ، خوب ، بهترین ها کار می کنند.

بر روی بهترین چیز کار کنید تا به شما در تولید بیشتر فروش کمک کند. فروش در مشاغل شما ادامه دارد بنابراین با خود بگویید “این کار را انجام دهید ، این کار را انجام دهید!” یا “IPA ، IPA ، IPA!” اکنون اگر فهمید که نمی توانید در لیست خود کاری انجام دهید ، زمان آن است …

لولا

سلام ، سرباز تنهایی ، اشکالی ندارد که چیزهای معمولی را به کسی تحویل دهیم که توانایی مقابله با آن را داشته باشد. مشاغل موفق در سیستم فعالیت می کنند و هرچه رشد می کنید ، به نمایندگی احتیاج خواهید داشت. داشتن متخصصین در زمینه مدیریت کتاب ، مالیات ، بیمه یا سرمایه گذاری به شما فرصت می دهد تا به فعالیت های درآمدزایی خود برگردید.

برای انتخاب بچه ها ، دریافت نامه ، اثبات وب سایت های خود ، قرار ملاقات ها یا قرار ملاقات ها ، یک دستیار شخصی استخدام کنید. اکنون نمی توانید یک دستیار شخصی برای اجاره دادن فرزندان خود یا برون سپاری به سایت هایی مانند فیبر ، اودک و والنس داشته باشید. قیف های خود را به من واگذار می کنم ، مقالاتم را همزمان می کنم و سیستمی را اضافه می کنم تا وقت خود را برای نوشتن و صحبت کردن آزاد کنم. من به دنبال اضافه کردن دستیار اجرایی در پایان سال هستم.

با دیگر کارآفرینان آنلاین ارتباط برقرار کرده و حجم کار را به اشتراک بگذارید. فقط مطمئن شوید که در مورد وظایف یکدیگر ارتباط کاملی برقرار است. نویسنده ، دیو رامسی یک بار به من گفت که تنها کشتی ای که قایقرانی نمی کند مشارکت است. اگر نمی توانید آن را تفویض کنید …

رد شد

ایمیل ، تماس تلفنی و پاکیزگی دسک تاپ. این کار را رد کنید تا بازاریابی شما تمام شود. کار رد می تواند پیچیده باشد. مراقب باشید از هر چیزی که بعد از آن شما را آب کند ، دوری نکنید. رد این بدان معنی است که اکنون مهم نیست و بعداً آن را کامل خواهید کرد.

به عنوان مثال ، چک کردن ایمیل و پاسخ به هر ساعت ، اتلاف وقت است. در سالهای حضور در شبکه و به عنوان یک نماینده املاک و مستغلات ، من هرگز فروشی را از دست ندادم زیرا ایمیل هایم را چک نکردم. برای بررسی و پاسخ زمان بگذارید و سپس حرکت کنید.

اشتراک زمان به شما کمک می کند تا برای بازاریابی وقت بگذارید. مکالمات تلفنی ، ایمیل و گپ خود را برای مدتی تنظیم کنید. علاوه بر این ، برده تکنولوژی نباشید. …

حذف

مواردی وجود دارد که فقط باید حذف شوند. تلویزیون ، اخبار ، وبینارها ، آموزشها و تماسهای فروش. فقط به وبینار بروید تا به شما در بهتر شدن در بازاریابی کمک کند. مشاهده هر شیء براق جدید یک قاتل زمان است.

توزیع شایعات را حذف کرده و به حزب معلمان گوروها و شرکت های شکست خورده بپیوندید. هر آنچه را که می دانید حذف کنید ، حذف کنید. معاملاتی را که روز خود را با آن پر می کنید حذف کنید تا احساس کنید کاری انجام داده اید.

اجرای ساخته ، تفویض ، رد و پاک شده است. تمرکز خود را روی فعالیتهای ایجاد درآمد کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا