دانش و فناوری

فعالیت سرویس Hangouts تا اواسط پاییز تمام می‌شود؛ برای مهاجرت به Chat آماده شوید

طبق اخبار منتشر شده، مدتی است که گوگل فعالیت سرویس Hangouts را برای کاربران Workspace خود محدود کرده است. به نظر می‌رسد این سرویس خواهد شد.

مستر بلیط

با استناد به پستی که به‌طور رسمی در وبلاگ گوگل منتشر شد، کاربرانی که از سرویس Hangouts در نسخه وب جیمیل استفاده می‌کنند فقط تا ماه ژوئیه یعنی (اواسط تیر) می‌توانند از این سرویس بهره ببرند. از این تاریخ که تا اواسط آبان احتمالا می شود، کاربران.

فعالیت سرویس Hangouts در وب سایت اصلی هنوز قابل دسترسی است. اوگل اعلام کرد که حداقل یک ماه قبل از توقیف فعالیت سرویس Hangouts هاربران اطلاع می‌دهد تا به چت مهاجرت کک

جامل از توقف فعالیت سرویس Hangouts

گمپانی گوگل در ماه فوریه تصمیم گرفت را در سرویس Hangouts برای کاربران Workspace ایجاد کند. و حالا این شرکت قصد دارد برای انتقال کاربران عادی از این سرویس به سرویس گوگل چت اعلانی را به کاربران ارسال کند. اینجا هنوز چیزی نیست

جامل از توقف فعالیت سرویس Hangouts

ونید که کاربران سرویس‌های قدیمی گوگل، نباید چت را با GChat (Googlea Google Talk) که مدتی از خارج خارج شده است، اشتبا. زیرا این شرکت برای اولین بار، در سال 2018 به تصمیم خود مبنی بر انتقال کاربران از Hangouts به Chat اشاره کرد. اما این قابلیت در سال 2020 به‌صورت رایگان در همگان قرار گرفت.

شایان ذکر است که اگر هنوز از کاربران Hangouts هستید، باید بدانید که گوگل به صورت خودکار چوگل این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که از ماه نوامبر پیش می‌رود، با استفاده از سرویس Takeout سرویس Takeout نسخه‌ای از اطلاعات.

گوگل علاوه بر این اعلام کرد که به منظور جذب کاربران به سرویس چت، قابلیت‌های را در نظر گرفته شده است. این قابلیت‌ها عبارتند از امکان تماس مستقیم، ایجاد رشته‌های چندخطی در بخش فضاها و شاشاد و گ

گوگل، در طول دهه‌ها فعالیت‌های فناوری خود در دنیای و نرم‌افزار، سرویس‌های خ ت د جالب است بدانید که تعداد پروژه های ناموفق یروژه های ناموفق این شرکت به حدی زیاد بوده است یکی از این سایت‌ها killbygoogle نام دارد.

بیشتر بخوانید:

ظ آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان آویزان نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو و سایر کاربران در میان.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا