دانش و فناوری

فریم تیتانیومی تنها در مدل Ultra سری گلکسی S24 به کار گرفته می شود


در گذشته، چندین بار شایعاتی درباره فریم تیتانیومی گلکسی S24 Ultra، به پیروی از آیفون 15 پرو و 15 پرو مکس، منتشر شده است. امروز شایعه دیگری از کره جنوبی، سرزمین مادری سامسونگ، اطلاعات فاش شده گذشته را تأیید می کند.

فریم تیتانیومی تنها در مدل Ultra سری گلکسی S24 به کار گرفته می شود

به گفته منابع ناشناس، S24 Ultra اولین گوشی هوشمند سامسونگ خواهد بود که دارای قاب بیرونی تیتانیومی است. بسته به استقبال از این ویژگی، سامسونگ تصمیم خواهد گرفت که این ویژگی  را در مدل های دیگر نیز به کار گیرد یا نه. در ابتدا شایعه ای منتشر شد که نشان می داد Galaxy S24 Ultra به فریم تیتانیومی مجهز می شود. پس از آن، یک شایعه دیگر با ادعای آنکه Galaxy S24، S24+ و S24 Ultra همگی فریم تیتانیومی خواهند داشت، اطلاعات گذشته را رد کرد. گزارش جدید اما شایعات اولیه را تکرار می کند. گزارش امروز همچنین به ما می گوید که قاب های آلومینیومی فعلی برای سامسونگ کمتر از 20 دلار هزینه دارند و کلید استفاده از تیتانیوم در مقیاس بزرگ تر، میزان بازدهی خواهد بود. بازدهی پایین می تواند این قیمت را تا 4 تا 5 برابر افزایش دهد، که قابل قبول نیست.

گلکسی اس 24 اولترا

گلکسی اس 24 اولترا

سامسونگ به طور آزمایشی هدف خود را ساخت 15 میلیون فریم تیتانیومی تعیین کرده است. این میزان، دقیقاً معادل تعداد گلکسی اس 23 اولترا های فروخته شده در سال جاری میلادی است. بنابراین واضح است که نسل آینده این تلفن هوشمند پرچمدار، از قاب تیتانیومی بهره خواهد برد. همان طور که GSMArena اشاره می کند، در ادامه این گزارش آماده که گلکسی اس 24 اولترا، همانند سری آیفون 15 پرو، علاوه بر فریم تیتانیومی از صفحه نمایش تخت برخوردار خواهد بود.

دوربین گلکسی S24 Ultra همچنان زوم 100 برابر را ارائه می کند، حتی با حذف دوربین پریسکوپی 10X

نظر شما درباره استفاده از صفحه نمایش فلت و استفاده از فریم تیتانیومی برای گوشی هوشمند پرچمدار آینده سامسونگ چیست؟ آیا استفاده از این آلیاژ باعث افزایش قیمت نهایی S24 Ultra می شود؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا