اخبار بازار

فریلنسر یا فریلنسر

اگر قبلاً مرا دنبال کرده اید ، اینجا زنجیره ای از واقعیت ها و رویدادها وجود دارد:

من یک مهندس عمران هستم

سایتی دارم که دو سال در این زمینه تخصص دارد.

– اخیراً شغل خود را به عنوان کارمند از دست دادم.

من در رشته خود دو شغل آزاد پیدا کردم.

– من به دنبال راهی برای بدست آوردن مشاغل آزاد و آزاد بودم.

و اکنون بقیه داستان:

من تا اواخر بهار و شاید اواخر تابستان کار می کنم ، و اگر اوضاع به همین شکل ادامه یابد ، من اکنون نگرانی های جدی مالی ندارم. اما از آنجا که جیک جیک باید به فکر زمستان بوده است ، من به دنبال شغل جدید هستم.

برای من پیش آمد که سایت خاصی داشتم. سال گذشته ، گرچه فعالیت سایت در حال گرم شدن از نیمه دوم سال جدید بود و ما هزاران شانس بزرگ مانند استراحت وب و غیره داشتیم ، اما هنوز 50،000 بازدید در سایت وجود داشت. پس چرا کارم را در این سایت بازاریابی نمی کنم؟ بنابراین یک صفحه در مورد تخصص ، تجربه و قیمت کار خود ایجاد کردم و بنری را در مقالات محبوب در سایت خود قرار دادم.

برای من پیش آمد که سایت خاصی داشتم. سال گذشته ، هرچند فعالیت سایت از اوایل نیمه دوم سال بدتر شده است و ما هزاران شانس بزرگ مانند استراحت اینترنت و غیره داشتیم ، اما هنوز 50،000 بازدید در سایت وجود داشت. پس چرا کارم را در این سایت بازاریابی نمی کنم؟ بنابراین دیروز یک صفحه در مورد تخصص ، تجربه و قیمت کار خود ایجاد کردم و بنری را در مقالات محبوب در سایت خود قرار دادم. اگر بتوانم هر سه ماه دقیقاً مثل الان کار کنم ، به آن می رسم.

امروز هم رقیبان گوگل را مرور کردم. به عنوان مثال ، در عبارت کلیدی “خدمات دفتر فنی برای پروژه” مقاله بازاریابی من در صفحه سوم گوگل و برخی از عبارات کلیدی دیگر است.

باید بگویم کمتر از ده رقبا نماینده دو چیز هستند. یا به اقیانوس آبی پر از مشتریهای خالی و خالی آمدم ، یا به بیابان خشک آمدم که رقیبی ندارد زیرا مشتری ندارد.

خبر خوب این است که به نظر می رسد یکی از رقبایی که من پیدا کردم یک شرکت بسیار قوی (با الکسا 4000) است (سایت الکسا من 19000 است). این باعث می شود گزینه اقیانوس آبی بیشتر محتمل باشد. هر دو رقبای آنقدر که اکنون به نظر می رسد قوی نیستند ، اما از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. یکی به دلیل تیم خوبی که در اختیار دارد و دیگری به دلیل داشتن پایگاه داده خوبی که ایجاد کرده است.

فکر می کنم این یک رقابت جالب است و امیدوارم بتوانم زمینه کار زیادی را پایه گذاری کنم. در حال حاضر ، پس از روز اول ، هنوز کسی به صفحه تبلیغات سایت من مراجعه نکرده است.

من دوست دارم از نظرات شما استفاده کنم

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا