اخبار بازار

فروش یک تجربه: داستان آثار هنری خود را بگویید – قسمت اول

بعضی اوقات زندگی مانند چرخه ای از نمایشگاه های بی پایان است. برای بسیاری از افراد مانند ما در دنیای هنر ، مواقعی وجود دارد که مرتباً از گالری های مختلف بازدید می کنیم ، تا حد امکان از آنها استفاده کنیم و از کار هنرمندان دور و نزدیک مطلع شویم. در همین حال ، هنرمندانی هستند که آثارشان متفاوت و برجسته تر از سایرین است. آثار برخی از هنرمندان ثبات زیادی در ذهن و ذهن بینندگان ایجاد می کند و این گروه از هنرمندان در بین خریداران آثار هنری جایگاه ویژه ای دارند. با توجه به نحوه کار این هنرمندان ، متوجه شده ایم که این هنرمندان نه تنها در ارائه آثار هنری بلکه در تعریف داستانهای پشت آثار هنری مهارتهای شگفت انگیزی نیز کسب کرده اند.

این هنرمندان نه تنها آثار هنری را می فروشند بلکه تجربه خود را در اختیار خریداران قرار می دهند. خواه این اصل را دوست داریم یا نه ، موجودات عقلانی نیستیم. ما موجودات عاطفی هستیم و وقتی یک هنرمند برای لمس احساسات ما از هنر خود استفاده می کند ، ناخواسته با آن اثر ارتباط عمیق تری برقرار می کنیم و بدین ترتیب هنرمند تأثیر ماندگاری بر ما خواهد گذاشت.

درست همانطور که بازرگانان برای پیشبرد اهداف تجاری خود از تکنیک های ویژه ای استفاده می کنند ، بنابراین هنرمندان می توانند از قدرت داستان های کاری خود برای دستیابی به فروش بیشتر استفاده کنند. برای انجام این کار ، هنرمندان باید سعی کنند داستانهایی قانع کننده و مرتبط را با آثاری که ارائه می دهند بگویند. داستانی که ذهن مخاطب و کار را در هم می آمیزد و آنها را به خرید اثر ترغیب می کند.

چگونه عناصر را از داستان خود ایجاد کنید

اگر قصد فروش گرافیک خود را دارید ، باید روی ایجاد ارتباط عمیق با مخاطبان خود تلاش کنید. اگر بتوانید تخیل آنها را کنترل کنید ، می توانید به این هدف برسید. خوشبختانه روشهایی برای خلق داستان اثر وجود دارد که به شما کمک می کند مثلا داستان نقاشی های خود را بگویید. هنگام عکسبرداری از صحنه ، از نظر جغرافیایی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. اما هنرمندانی هستند که برای برقراری ارتباط عمیق تر با مخاطب ، به جزئیات بیشتری در داستان های خود ، مانند یک محله ، شهر یا منطقه مراجعه می کنند. سؤالاتی که باید در مورد داستان اثر در نظر بگیرید

  • چگونه به این مکان رسیدید؟
  • چه چیزی شما را به این مکان خاص جلب کرده است؟
  • چه مدتی آنجا بودی؟
  • وقتی ساکن آنجا شدید ، چه فعالیتهای دیگری انجام دادید؟
  • رابطه شما با مکانی معمولاً مبتنی بر نگرشی است که شما ایجاد کرده اید ، فعالیتهایی که انجام داده اید ، افرادی که ملاقات کرده اید و روحیه عمومی شما است. چگونه آن را در نقاشی ترسیم کردید؟
  • آیا داستانهای انسانی و کاری را در ذهن دارید که زندگی را در آنها نفس می کشد؟
  • در صورت نقاشی منظره شهری چه حسی دارید؟
  • در دنیای واقعی ، تمام ساختمانها از آجر و سنگ های بی جان به همان روش ساخته می شوند ، اما چه کسی در آنها زندگی می کند و آنها چه می کنند؟ اگر واقعیت های تاریخی را در کار ترسیم کرده اید ، حتماً هنگام برخورد با داستان ، از آنها یاد کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دنیای هنر به www.artunity.art مراجعه کنید.

گردآوری و ترجمه: علیرضا محسنی

منبع:

تئاتر Bundentartist

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا