اخبار بازار

فروش محصولات را در اینستاگرام افزایش دهید (3 اشتباه بزرگ!)

بیش از 6 میلیون پست در نعناء هشتگ وجود دارد! اما فکر می کنید چند صفحه اینستاگرام ماهانه بیش از 15 میلیون نفر را تشکیل می دهند ؟! نگه داشتن صفحه اینستاگرام هیچ تفاوتی با یک فروشگاه شهری ندارد. در هر دو مورد ، بسیاری از نکات بزرگ و کوچک وجود دارد. در این مقاله می خواهم 3 اشتباه بزرگ که باعث کاهش فروش محصول در اینستاگرام می شوند را مرور کنم.

بله ، کنجکاوی ، به خصوص در شبکه ، تکنیکی مناسب برای جلب توجه مخاطبان است. اما برعکس در مورد تکنیک های فروش محصول صادق است. در صورت جواب دادن ، فرض کنید تأثیرگذار تجارت خود را آغاز کند. وی در آن صفحه تجاری ، کالاهایی را با جزئیات و قیمت حمل و نقل درج می کند. سپس صفحه را به یک حالت خصوصی تبدیل می کند. حالا او در داستان ها و پست های خود ، از همان محصولاتی که می پوشید ، در حال عکاسی است. با استفاده از این تکنیک ، شانس خوبی وجود دارد که صفحه دوم خصوصی باشد. اما وقتی صحبت از سبد مشتری ، هشتگ یا تبلیغات می شود ، باید یک صفحه عمومی وجود داشته باشد تا قیف بازاریابی سریعتر به سمت تکمیل و تکمیل حرکت کند.

6 میلیون پست! برنده شدن در این حساب هشتگ کار ساده ای نیست! ...
6 میلیون پست! برنده شدن در این حساب هشتگ کار ساده ای نیست! …

این یک عادت بد است که ما ایرانی ها مدتی است که درگیر آن هستیم و برخی هنوز هم انجام می دهند.

هرکسی که بعد از آن مهمان کلاسیک تری باشد!

وقتی مشتری بخواهد به جای حضور فیزیکی از فضای آنلاین استفاده کند ، یکی از دلایل آن است سریعتر و آسان تر بخرید. با پاسخ تأخیر مستقیم ما فقط به خرید کالای بدنی به مشتری تمایل داریم. علاوه بر این ، یکی از مهمترین قسمت های خرید هیجان لحظه ای برای انتخاب و مشاوره با فروشنده است. ما نیز با یک واکنش دیرهنگام این ویژگی مثبت را از دست می دهیم. بنابراین دفعه بعد که مستقیم به شما می آید ، همه را امتحان کنید ساعت اول جواب دهید که تا پایان ماه ، شاهد افزایش فروش خواهید بود!

هیچ پاسخ مستقیم ، مثل یک بمب ساعتی! زودتر جواب دهید!
هیچ پاسخ مستقیم ، مثل یک بمب ساعتی! زودتر جواب دهید!

شما به فروشگاه راه دور می روید. با یک پنجره مغازه شلوغ روبرو خواهید شد. یا یک صفحه نمایش خالی با سه محصول که به شما خیره شده اند. نتیجه مورد انتظار دیگر …

یک بخش صفحه زیست و یک تصویر پروفایل و یک جمله برجسته ویترین جلوی فروشگاه آنها دارند. اگر خیلی شلوغ باشند ، مشتری را منحرف می کنند. اگر بیش از حد تنها باشند ، انگیزه خرید را از بین می برند. من مقاله خوبی و مفید در مورد انتخاب نکات برجسته و انواع مناسب را در وب سایت Penning برای شما قرار داده ام که می توانید آنها را بخوانید و استفاده کنید.

در اینجا شش نکته کلیدی برای حرکت به جلو آورده شده است. این جزئیات صفحه اینستاگرام شماست. پیوند به مقاله با این 6 نکته اساسی فروش محصول را در اینستاگرام افزایش دهید من آن را به شما ترک.

آیا هنگام خرید صفحات ، آن اشتباهات را مرتکب شده اید؟ اگر چیز دیگری را به خاطر دارید ،

من دوست دارم آن را با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا