بازاریابی

فروشگاه برنامه بهبود یافته

توسعه برنامه های نوین به دلیل بهبود و دسترسی به ابزارهای توسعه بسیار آسانتر است ، اما ایجاد برنامه ای که توجه مخاطبان گسترده را نیز به خود جلب کند نیز دشوار است. در ابتدا ، منابع باید روی توسعه یک برنامه خوب متمرکز باشند و بازاریابی از طریق مجاری معمول انجام می شود ، اما امروز مهم است که روی هر دو مورد تمرکز کنیم و هرچه سریع تر یک استراتژی بازاریابی مناسب تهیه شود. ASO (بهینه سازی برنامه فروشگاه) یکی از موثرترین روش های بازاریابی است که بطور گسترده توسط همه برنامه نویسان موفق و ناشران برنامه های تلفن همراه استفاده می شود.

بهینه سازی App Store چیست و چگونه کار می کند؟

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، ASO مخفف App Store Optimization است که یک عمل نسبتاً متداول در بین توسعه دهندگان موبایل و ناشران است. با استفاده از این روش ، شما می توانید برنامه و دید خود را در بازار بیشتر ارزیابی کنید ، که به نوبه خود منجر به افزایش نصب یا فروش می شود. با دستیابی به مهمترین طرح های فروشگاه App ، شما اطمینان حاصل می کنید که این برنامه برای کاربران قابل مشاهده است و مشتریان بیشتر و بیشتری که بیشتر و بیشتر ظاهر می شوند ، زیرا ذهنیت کاربر همیشه بیان می کند که اگر یک محصول یا خدمات به بالاترین حد خود برسد ، باید یک دلیل وجود داشته باشد که ایده خوبی است برای دیدن توسط خودشان. این رویکرد توسط اکثر توسعه دهندگان و ناشران مدرن استفاده می شود و تقریبا همه محبوب ترین برنامه ها از این روش برای جلب توجه کاربران استفاده می کنند.

پس از اتمام روند توسعه طولانی و چالش برانگیز ، انتظار می رود نتایج حاصل از کار سخت را ببینید ، اما با توجه به تعداد زیاد برنامه های موجود در فروشگاه App ، عبور از این رقابت دشوار است. به همین دلیل مهم است که اگر می خواهید برنامه شما به موفقیتی که شایسته آن است برسید ، یک استراتژی بازاریابی خوب بسازید و به همین دلیل مهم است که وظایف تبلیغاتی را به متخصصان بازاریابی با تخصص در هر دو بهینه سازی جستجوی برنامه و همچنین بهینه سازی موتور جستجو واگذار کنید. این کار برای اطمینان از مطابقت با برنامه و ضوابط فروشگاه برنامه انجام می شود و هنوز هم می تواند از ترفندهای بازاریابی موجود استفاده کند.

روش های بسیاری برای ساده تر کردن برنامه در بازار وجود دارد ، از جمله بهینه سازی کلمه کلیدی و بهبود دارایی (که شامل کد ، بهبود تصویر و پیش نمایش طراحی) ، نظرسنجی ها ، آزمایش های A / B ، بررسی کاربران ، بررسی سایت های معتبر ، توییت های مشهور ، تبلیغات رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است. هر مورد متفاوت است و باید با احتیاط رسیدگی شود.

چگونه می توانم برنامه خود را بهبود بخشم؟

اگرچه خدمات و ابزارهای بسیاری برای مقابله با این وظیفه وجود دارد ، اما مهم است بدانید که تلاش برای مقابله با این کار به تنهایی و بدون تجربه قبلی و به راحتی منجر به عملکرد ضعیف در بازار یا حتی پذیرش منفی یا حتی حذف از فروشگاه App می شود. درک این نکته ضروری است که زمان آن فرا رسیده است تا متخصصان بتوانند با بازاریابی درگیر شوند و به خودتان اجازه دهید تا روی ساخت بهترین برنامه ممکن تمرکز کنند.

بدون بهینه سازی و بازاریابی مناسب ، دریافت برنامه مورد نظرش دشوار خواهید بود. بازار پر از انواع مختلفی از برنامه ها است و بیشتر آنها نیز برای به دست آوردن توجه مشتری به بهینه سازی بستگی دارند. پیش از این ، از این تکنیک های بازاریابی برای به دست آوردن افراد بالایی استفاده می شد ، اما اکنون آنها حتی برای شانس موفقیت و اطمینان از اینکه مخاطب از برنامه شما اطلاع دارند ، ضروری هستند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا