دانش و فناوری

فرمالو بهترین نرم افزار پایگاه داده سال 2022 شد

ند روز پیش فرخ شهابی فرمالو در توییتر خود اعلام کرد که نرم افزار فرمول بهترین نرم افزار. اکنون تکراتو در این خصوص با فرخ شهابی گفت و گویی کرده است. در طی این گفت و گو فرمول را بهتر می‌شناسید.

فرمول پیش از اینکه شکل امروزی خود را داشته باشد یک شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزاری بود. ه ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت

مستر بلیط

فرآیند طراحی و استفاده از نرم افزارهای شخصی سازی شده برای تیم فرمول بسیار زمان بود. در نهایت فرمول تصمیم گرفت نرم‌ازاری تهیه کند که افراد بدون نیاز به اطلاعات برنامه نویسی.

بیشتر بخوانید: ورود تپسی به پنج شهر جدید ; سور گ صصد گسترش خود به سراسر ایران را دارد

فرمالو، بهترین نرم افزار پایگاه داده سال 2022 چگونه کار می کند؟

شهابی، سازنده فرمالو در ابتدا درباره اینکه اصلاً فرمولو وچگونه کار می‌کند توضیح می‌دهد:

فرمالو یک سس یا softwar as a servic سک که کمک می کند کسب و کارها نرم افزاری که از دیتای خود آن را کسب کند و کار قدرت می‌گیرد.

فرمالو، بهترین نرم افزار سال ۲۰۲۲ چگونه کار می کند؟

این امکان را می‌دهد که بدون هیچ کد زدن و برنامه نویسی افراد رستوران ب ا ابزارهای ساده‌ای مثل فرم نظرسنجی، کوییز ویجت‌های وب‌سایت.

همچنین این امکان را به کاربران می‌دهد که به روش گفته شده، کاربران نرم‌افزارهای پیشرفته سازمانی بنویسند: مثل سیستم مدیریت اچ آر سیستم، دشبوردهای تخصصی و سی آر ام های شخصی سازی شده و سایر نرم افزارهای پیشرفته.

فرمول یک دیتا بیس ساز لگویی است

شهابی در ادامه در خصوص ماهیت کاری که فرمول انجام می دهد گفت: «در واقع قلب فرمول یک دیتا بیش ساز است. کاربرانی که از فرمول استفاده می کنند، کسب می کنند و کار یک دیتا بیس و یا پایگاه داده اصلی پیدا می کنند که می توانند آن را توسعه دهند و هر نرم افزاری را که نیاز دارند بر اساس آن پایگاه داده کنند تا نرم افزارها را بسازند. مدیریت کند.

مس ما به شرکتها برای دریافت اطلاعات، مدیریت اطلاعات چ ن ن ب ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن تصاویر من:

شکل کار ما به صورت لگو است. هر چه نیاز داشته باشید را می توانید به صورت پلاگ اند پلی به یگدیگر و نظر کنید وشکل موردی خود را بسازید که به شکل نهایی می شود آن نرم افزاری که به درد آن کسب و کار می خورد.

بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی چین با ذهنخوانی، وفاداری مقامات حزب کمونیست را ارزیابی می‌کند

فرمول از ابتدای کار تا تبدیل شدن به بهترین نرم افزار پایگاه داده

شهابی می‌گوید کار جدی فرمالو از سال 2020 کشور دنیا به ویژه اروپایی و آمریکایی 21 هزاع مشتر. شهابی در ادامه گفت: «فرمالو هر ساله رشدی 300 ی 500 درصدی را دارد. انون نیز از سرمایه گذاران بزرگ اروپایی و آمریکایی به طور مرتبه جذب سرمایه‌ایم و فرمول یکی از ده استارتاپ پرتر اروپایی بود که در حوزه دیتا به این اکسلیتور راه پیدا کرد و به همراه فیسبوک یک محصول جدید را رونمایی کرد که با موفقیت نیز روبرو شد.»

خرین ساخت فرمول: لیدر دیتا بیس ها و بهترین نرم افزار پایگاه داده

شهابی در آخر در خصوص آخرین روندی که فرمول در چند ماه گذشته طی کرد، گفت: «در چند ماه گذشته، فرمول‌ها به یکی از بزرگ‌ترین نرم‌افزارهایی تبدیل شدند که در صنعت هیچ کد توسعه فعالیت می‌کند.

خرین سریال فرمولو: لیدر دیتا بیس ها

شهابی در بخش دیگری می‌گوید:

در واقع صنعت ما no cod یا به طور دقیق no code colabration tool نام می‌گیرد. فرمول به یکی از بزرگ‌ترین‌های این صنعت تبدیل شد و در میان

این موضوع باعث شد تا رسانه های مختلف به فرمول توجه کنند. امسال نیز توسط شرکت گارتنر، فرمالو جایزه‌های کسب کسب کرد. رای مثال‌های جایزه‌ای که در یکی از توییت‌های بعدی نیز به آن اشاره می‌شود، یکی از جایزه‌های گارتنر بود. در این جایزه فرمول به عنوان برترین نرم افزار پایگاه داده در سال 2022 معرفی شد.

شهابی همچنین از دستور فرمالو گفت: هدف صلی لو این است که هر کس در این صورت افراد می‌توانند هر ابزاری را که فکرش را بکنند دقیقه بسازند. این به این معناست که ما باید یک سیستمی را برای همه افرادی که با برنامه نویسی آشنا می شوند فراهم کنیم.

کلام آخر

انتخاب فرم به عنوان بهترین نرم افزار پایگاه داده بدین معنی سه فرمول به عنوان یک استارتاپ ایرانی انتخاب شده تا در ی. اتفاقی که در صورت حمایت از بسیاری از استارتاپ‌های ایرانی شاهد آن خواهند بود. اما نکته‌ای که این روزها استارتاپ‌ها و همچنین کسب و کارهای اینترنتی غیر است

امیدواریم طرح‌هایی مانند طرح‌های صیانت با مانع تراشی و با بهانه صیانت از فضای مجازی باعث بروز خطر در کسب و کارها می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره انتخاب فرمول به عنوان بهترین نرم افزار پایگاه داده سال 2022 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک گذاشتن.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا