بازاریابی اینترنتی

فرصت های بازاریابی آفلاین برای وب سایت شما

بعنوان ناشران ، ما فقط فرصتهای بازاریابی آنلاین را دنبال می کنیم. با این حال ، بسیاری از روش های بازاریابی آفلاین وجود دارد که می توانند ترافیک هدفمند جدی را به سایت شما سوق دهند. این نکات را امتحان کنید:

کارت های ویزیت باید با استفاده از قسمت جلویی ایجاد شود تا سایت و آدرس اینترنتی آن توصیف شود. سپس پشت خود را با دادن رایگان چاپ کنید و از کجا آن را در وب سایت خود قرار دهید. یک صفحه پایان نامه درست برای همین ایجاد کنید. سپس آن را در هر نقطه با سمت آزاد بالا بگذارید. هنگام بیرون غذا خوردن ، لبه را کنار بگذارید. آن را به شخصی بدهید که مصرف کنندگان شما را بررسی کند ، آن را در بانک بگذارید ، یکی را با نوک خود در رستوران بگذارید. خلاق باشید ، اما به هر کجا که بروید ، بدهید.

تبلیغات را در روزنامه محلی خود در بخش تبلیغات طبقه بندی شده انجام دهید. تبلیغات خود را کوتاه کنید زیرا فضای زیادی ندارید. اطمینان حاصل کنید که URL شما بسیار برجسته و واضح است. چندین بار آگهی را اجرا کنید زیرا تکرار کلیدی در تبلیغات است. روزنامه های کوچکتر برای این نوع تبلیغات بهتر هستند زیرا مخاطبان آنها تمایل بیشتری به وفاداری دارند و فضای تبلیغاتی راحت تر است.

آموزش دروس در منطقه شما یک روش عالی برای ایجاد یک ترافیک وفادار و بسیار هدفمند به سایت شماست. شما می توانید کلاس های خود را به صورت رایگان ارائه دهید یا هزینه ای را می توانید پرداخت کنید. در هر صورت خیلی خوب کار می کند. دانش آموزان خود را تشویق کنید که از شبکه های اجتماعی خود استفاده کنند تا به دوستان و پیروان خود درباره وب سایت شما بگویند و سپس هدایای رایگان به علاوه تشکر را به آنها هدیه کنید. هدایا باید مواردی باشد که آنها از سایت شما بارگیری می کنند و همیشه یک صفحه باج خواهی را درج می کنید که در آن باید برای دریافت خبرنامه خود برای دریافت هدیه ثبت نام کنند.

با یک سردبیر روزنامه در منطقه خود صحبت کنید و در مورد تخصص خود به آنها بگویید. سؤال کنید که آیا خوانندگان آنها ممکن است به صورت هفتگی از یک ستون بهره مند شوند. مطمئن باشید که تمام دلایلی که خوانندگان آنها از تجربه شما لذت می برند را نشان می دهید. اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنید ، به دنبال انتشار نشریات کوچکتر در روزنامه باشید ، پذیرش آن ساده تر خواهد بود. می توانید لحظه ای از ویرایشگر تماس گرفته و درخواست کنید یا نامه ای را برای نمونه ای از نوشتار خود ارسال کنید. مقاله ای را که می خواهید ارسال کنید مطالعه کنید و مطمئن شوید که نوشتار با نوع کاغذ آنها مطابقت دارد. اگر مقاله خود را از طریق پست ارسال می کنید ، حتماً یک تماس تلفنی را دنبال کنید. اگر آنها شما را نپذیرند ، مهربان باشید و ناامید نشوید. آنها ممکن است شما را هنوز هم برای انتشار آینده در نظر بگیرند ، حتی اگر اکنون شما را نفی کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا