دانش و فناوری

عینک AR اپل وارد مرحله طراحی و توسعه شده است؛ احتمال معرفی تا اواخر سال ۲۰۲۴

شرکت اپلی است که در چند سال اخیر نشان داده شده است که تعداد زیادی در نرم افزارهای مختلف و سخت افزاری دارد. این موضوع درباره عینک‌های افزوده نیز کاملا مشهود است. رور ساد و اطلاعات دریافتی، گویا عینک AR اپل حالا وارد مرحله طراحی و توسعه می شود و احتمالا تا سال ۲۰۲۴ معرفی می‌شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

ک AR اپل تا سال ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد…!

اینطور پیداست، اپلیکیشن در حال آماده سازی دو محصول کاملا جدید است، یکی از آن‌ها، یک هدست واقعی ترکیبی گران‌ قیمت است که احتمالاً در ژانویه ۲۰۲۳ رونمایی می‌شود و دومین محصول نیز عینک‌های AR با قیمتی بسیار پایین‌تر هستند. اکنون گزارش تاریخ، پیشنهاد احتمالی این عینک‌های AR را پر رنگ‌تر می‌کند.

به گزارش 9to5Mac، طبق یادداشتی که توسط جف پو، تحلیلگر موسسه تحقیقات فناوری Haitong Intl نگارش شده است، عینک‌های AR اپل اکنون وارد مرحله توسعه می‌شود و نقطه عطف مهمی به محصول نهایی می‌رسد. این تحلیلگر همچنین می‌کند که یک نمونه اولیه تا پایان سال آماده می‌شود و انبوه آن برای نیمه دور سال تولید می‌شود. دهی ریز ‌ید زید زیرا آینده کمی غیر قابل پیش بینی شده است.


به گفته PhoneArenaاین تحلیلگر در یاد خود می‌گوید که ما انتظار داریم از فناوری‌های برتر در این محصول استفاده کنیم انتظار می‌رود که شرکت Lante نیز با Corning بپردازد. این موضوع جالب است و بیشتر نیز به این دلیل است که ما چیزهای زیادی در مورد عینک AR نمی‌شنویم و مطمئن هستیم که این محصول به اندازه‌ههدستی است که ترکیبی از اپل در حال آماده‌سازی آن برای معرفی در اوایل سال ۲۰۲۳ است، مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

با این حال، عینک‌های AR اپل جزو محصولاتی هستند که افراد بیشتر می‌توانند از آن بهره‌مند شوند و حتی برخی از ادعاها می‌کنند که این عینک‌ها پتانسیل با آیفون را در یک دوره ۱۰ ساله دارند. با استفاده از یک تراشه سریع و گرافیک قدرتمند و با کیفیت خاص، عینک‌های AR برای استفاده از سبک‌تر در طول روز و برای مدت طولانی‌تر در نظر گرفته‌شده‌ای که بسیار شبیه است، می‌توان از آن استفاده کرد. به عینکهای طبی هستند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا