دانش و فناوری

عینک واقعیت افزوده اپل اواخر 2024 و همراه با نسل دوم هدست VR این شرکت عرضه خواهد شد

در مورد هدست ترکیبی اپل اطلاعات بسیار زیاد است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ترکیب هر دو فناوری AR و VR در یک دستگاه اشار پرداخت. بااین‌حال، در همین زمان گفته می‌شود که اپل بر روی عینکهای AR نیز کار می‌کند. به گفته ای جف پو، تحلیلگر Haitong Intl ، عینک واقعیت افزوده اپل در سال 2024 و همراه با نسل دوم هدست ترکیبی این شرکت معرفی خواهد شد.

زمان عرضه عینک ثابت افزوده اپل

در یادداشتی که به‌تازگی منتشر شده است، پو اشاره می‌کند که Luxshare ‌ه Luxshare در میان همه‌ی این دستگاه‌ها، تحلیلگران محصولات مانند Apple Watch Series 8، iPhone 14 و هدست ترکیبی از اپل را برجسته می‌کنند. اما بیشتر از این، Pu توسعه است که اپل قصد دارد عینک AR جدید را در نیمه دوم سال 2024 معرفی کند.

در این مرحله، جزئیات مربوط به عینک AR اپل ناشناخته است. تنچه می‌دانیم این است که دارای هدست AR / VR اپل، عینک AR جدید به‌دلیل‌های طراحی، به‌شدت به آیفون است. یی کو، تحلیلگر برجسته، در سال 2019 اعلام کرد که «عینک اپل»

زمان عرضه عینک ثابت افزوده اپل

زمان عرضه عینک ثابت افزوده اپل

از سوی دیگر، هدست ترکیبی این شرکت باید برای طراحی قوی‌تری داشته باشد تا بتواند سخت‌افزار قدرتمند خود را که قادر به پردازش AR و VR با وضوح بالا و مستقل از سایر دستگاه‌های اپل است، مدیریت کند.

جالب اینجاست که بیشتر شایعات بر روی نسل اول AR/VR اپل سایت است، Pu در گزارش اشاره می کند که این شرکت در حال برنامه ریزی بر روی نسل دوم دست خود است تا در سال 2024 و درکنار عینک جدید AR، از آن زمان. رونمایی کند. جای تعجب نیست که این تحلیلگر همچنان معتقد است که هدست جدید اپل در اوایل سال 2023 معرفی خواهد شد.

نظر شما پیرامون زمان عرضه عینک افزوده شده اپل در سال 2024 میلادی چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا