دانش و فناوری

عکس‌های رسمی ویوو ایکس نوت لو رفت؛ رنگ‌بندی زیبای آن را تماشا کنید

آیرو در رویدادی که فردا برگزار می شود، از دو گوشی یوو یووس نوت (Vivo X Note) ، Viish از این تصاویر از Vivo X Note منتشر شده بود. اما عکس‌های جدید، واقعی هستند و نسخه نهایی گوشی را به نمایش می‌گذارند.

ویو با انتشار تصاویری از ویو ایکس نوت در شبکه اجتماعی ویبو، طراحی این گوشی را به رخ کشیده است و هواداران را برای.

سرویس رسانه تکراتو

عکسهای واقعی ویو ایکس نوت

مواردی که مشاهده می‌کنید، این عکس‌ها فقط پنل پشتی را به نمایش گذاشته‌اند. ماژول دوربین تقریبا یک سوم پنل پشتی را پوشاند که تا لبه‌ها کشیده شده‌اند. روی این ماژول، یک جزیره دوربین قرار گرفته که لنز 50 مگاپیکسلی اصلی در کنار لنزهای 48، 12 و 8 مگاپیکسلی تعبیه شه.

عکس‌های رسمی ویو ایکس نوت لو رفت. رنگبندی زیبای آن را تماشا کنید

ویو ایکس نوت از نمایشگر 7 اینچی بهره می‌برد و از قلم استایلوس هم پشتیبانی می‌کند. این اندازه نمایشگر برای یک گوشی پرچمدار از سری Note اصلا دور از انتظار نیست. ویو مدعی شده که علیرغم بزرگ نمایشگر، کاربر می‌تواند ظرافت و باریکی را در دستان خود احساس کند.

رنگ بندی ویو ایکس نوت هم در این عکس بهخوبی دیده می شود. این گوشی در رنگهای آبی، خاکستری و آبی به بازار می آید. پنل پشتی گوشی از طراحی خاصی بهره می‌برد که شبیه به چرم به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره عکس‌های رسمی ویو ایکس نوت چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا