بازاریابی

عوامل بهینه سازی موتور جستجو و تأثیر آنها بر استراتژی های بازاریابی دیجیتال در سال 2018

همانطور که می دانید ، Google هر ساله مرتباً الگوریتم های رتبه بندی جستجو را توسعه می دهد.

در سال 2017 – Google AMP (صفحه های شتاب موبایل) ظاهر شد.

در سال 2018 روندهای جدیدی ظاهر شد که این امر بر فاکتورهای سئو تأثیر خواهد گذاشت.

در اینجا چند روند برای رسیدن به سئو در سال 2018 آورده شده است –

1. ویژگی های صفحه نتایج نتایج موتور جستجو (SERP) – SERP هر نتیجه معدنی است که در صفحه نتایج موتور جستجو مانند AdWords ، بلاک خبر ، قطعه های غنی و رتبه بندی سایت ظاهر می شود. این ویژگی ها یک لایه بصری را به یک نتیجه موجود اضافه می کنند. لینک های سایت ، فیلم ها ، توییت ها و نتایج خرید نیز در صفحات نتایج موتور جستجو برجسته خواهد بود.

2. قطعه غنی – توسعه دهندگان وب نشانه گذاری داده های ساخت یافته را به صفحه وب خود اضافه می کنند. قطعه غنی با افزودن تصاویر ، رتبه بندی ها و URL وب سایت نتایج جستجو را بهبود می بخشد. قطعه های غنی در صفحات وب باید حاوی “|” باشد نمادی در آن

این قطعات ثروتمند نرخ کلیک بیشتری را به دست می آورند.

3. سرعت صفحه – در محیط پر سرعت امروز ، جایی که سرعت مهمترین عامل است – این رایج ترین عامل SEO است ، گوگل برای بارگیری هر صفحه وب ، سرعت بارگذاری صفحه را 3 ثانیه یا کمتر توصیه می کند. Google یک ابزار سرعت صفحه ارائه می دهد – به بهبود سرعت یک صفحه وب کمک می کند و بین روش های مختلف بهینه سازی را برای بهبود سرعت وب سایت ارائه می دهد.

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

4- اهمیت محتوا – LSI روشی برای فهرست بندی و بازیابی است. این یک تکنیک ریاضی است به نام تجزیه و تحلیل تک ارزش برای تعریف یک الگوی – بین اصطلاحات و مفاهیم.

موتورهای جستجو محتوای وب سایت شما را با استفاده از LSI ارزیابی می کنند ، وب سایت خود را اسکن می کنند و با استفاده از اصطلاحات و کلمات کلیدی مرتبط ، محتوای آن را تأیید می کنند. بیشتر باید به نوشتن مطالب مرتبط که با موضوع شما مطابقت دارد توجه بیشتری شود.

5. جستجوی صوتی Google – افراد به جای تایپ کردن در کادر جستجو ، در Google با کلمات گفتاری جستجو می کنند. استراتژی SEO باید شامل کلمات مکالمه ای باشد.

6. سایتهای سازگار با موبایل – میلیاردها نفر از نسخه موبایل وب سایت ها استفاده می کنند ، زیرا این کار بسیار راحت است. سایت موبایل عامل رتبه بندی جستجو است ؛ در واقع ، گوگل وب سایت موبایل شما را قبل از نسخه دسک تاپ وب سایت شما فهرست بندی می کند. ویژگی طراحی وب پاسخگو توسط بسیاری از فناوری های توسعه وب مانند bootstrap پشتیبانی می کند ، و وب سایت شما را با دستگاه های تلفن همراه یا رایانه های لوحی سازگار می کند.

چرا سایتهای سازگار با موبایل –

  • به نظر نمی رسد که نسخه دسک تاپ وب سایت ها در دستگاه های تلفن همراه آسان باشد.

  • 2.6 میلیارد کاربر فعال تلفن هوشمند

  • Google سایتهای دوستانه تلفن همراه را دوستانه برای موبایل توصیف می کند.

7. بک لینک بدون لینک – یک مقاله خبری که به یک نام تجاری ، مشاغل یا بازبینی یک تجارت یا مارک تجاری در وب سایت ، وبلاگ یا رسانه های اجتماعی دیگر اشاره دارد ، همه نمونه هایی از بک لینک های کم اهمیت است که امروزه اهمیت پیدا می کنند. مقالات ، وبلاگها یا رسانه های اجتماعی مرتبط باید دارای یک نام تجاری یا تجاری باشند.

شما باید با اختصاص وقت و تلاش زیادی ، تجارت آنلاین خود را با آخرین به روزرسانی های موتور جستجو هماهنگ کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: عوامل بهینه سازی موتور جستجو و تأثیر آنها بر استراتژی های بازاریابی دیجیتال در سال 2018

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا