دانش و فناوری

عمر باتری آیفون ۱۴ پرو مکس حتی بهتر از آیفون ۱۳ پرو مکس خواهد بود

۱۳یفون ۱۳ پرو مکس همین حالا هم عمر باتری واقعا جذابی دارد. در حقیقت این دستگاه با حجم باتری بسیار بزرگتر از آیفون ۱۲ پرو مکس می شود. خبر بهتر این است که عمر باتری آیفون ۱۴ پرو مکس حتی بهتر از آیفون ۱۳ پرو مکس خواهد بود!

عمر باتری آیفون ۱۴ پرو مکس

طبق توییتی از iHacktu ileaks ، پ پ ت ت ت 20 20 20 20 20 ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک utu ک utu utu وی پیش بینی عملکرد قدرتمندتر در آیفون 14 ورو و آیفون 14 پرو مکس امسال را دارد اما خب این پیشرفت شگرفی نیست.

اما این فقط نیمی از داستان است. در مورد عمر باتری هم گفته وجود دارد. اگر به یاد داشته باشید آیفون XS مکس دارای باتری 3300 میلی لیتری آمپر ساعتی بود که با افزایش.

شایعات آیفون ۱۴ پرو مکس

شایعات آیفون ۱۴ پرو مکس

باتری باتری آیفون 12 پرو مکس سال بعد از 7.1 درصد کاهش یافت و به 3687 میلی‌متر ساعت رسید ولی عمر باتری به لطف استفاده از تراشه 5 نانوتری TSMC که در آن زمان برای ساخت چیپست اپل A14 Bionic استفاده می‌شود، تقریباً ثابت ماند.

اینجا هنوز چیزی نیست اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید.

سال بعد از اپل بار دیگر باتری آیفون 13 کرومکس را به 4352 این افزایش، آیفون 13 پرو مکس را به اولین آیفونی تبدیل می کند که دارای باتری با ظرفیت بیش از 400 میلی آمپر ساعت بود و به این دستگاه یکی از بادوام ترین باتری های گوشی های هوشمند در سال 2021 را داد.

هنوز چیزی اینجا نیست، اما وجود دارد

ارو مکس دارد که انتظار می رود ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه پیشرف تست‌های باتری آیفون 13 کرومکس نشان می‌دهد که این گوشی در حین پخش ویدیوی 25 ساعته دوام می‌آورد.

طبق گفته های جدید، این رقم با آیفون 14 کرومکس به 27 ساعت و 10 دقیقه افزایش می یابد. به‌روزرسانی‌های دیگری نیز برای آیفون 14 ورو و آیفون 14 کرومکس «شگفت‌انگیز» هستند، از جمله

ف ف پ پ پ ت ت 16 A16 Bionic حدود 42% و در GPU حدود 35% خواهد بود.

خاطره احتمالاً تنها مدل‌های آیفون 14 ورو و آیفون 14 کرومکس قرار است تراشه A16 بایونیک را داشته باشند. مدل‌های آیفون 14 و آیفون 14 مکس شاید با تراشه سری آیفون ۱۳ یعنی A15 Bionic ارائه شوند.

گفته می شود که این کار برای رفع تراشه و کمک به تمایز بین مدل های ارزان تر غیر پرو و ​​گوشی های پروگران. البته که به سود بیشتر اپل هم کمک می شود.

شارژ سریع‌تر بالاخره در آیفون پ پرو

هنوز چیزی در اینجا وجود ندارد به جز 14 14رو و آیفون 14 کرو مکس می تواند تنها پس از 16 باشد.

البته این اطلاعات توسط یک منبع خبری نسبتا نوپا ارائه شده است. مشخص نیست که چقدر صحت داشته باشد و هنوز تا نهایی شدن آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ فاصله داریم.

شما چطور فکر کنید؟ دام یک از این شایعات صحیح خواهد بود؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا