فیلم و هنر

علت درگذشت هشام رستم بازیگر سریال سلمان فارسی + بیوگرافی


تیتربرتر هشام رُستم بازیگر سرشناس ترک تبار تونسی سریال «سلمان فارسی» درگذشت.

شرح درگذشت هشام رستم


شرح درگذشت هشام رستم
شرح درگذشت هشام رستم

هشام رستم (Hichem Rostom) بازیگر سرشناس تونسی فیلم های «بیمار انگلیسی»، «طلای سیاه» و سریال های «کنت مونت کریستو» با بازی ژرار دوپاردیو و «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری در سن ۷۵ سال درگذشت.

علت مرگ هشام رستم

اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. علت مرگ این بازیگر در دست بررسی است.

هشام رستم در آخرین پروژه زندگی اش در سریال «سلمان فارسی» ایفای نقش کرده بود، او درباره همکاری با داوود میرباقری زمانی در گفتگو با رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تونس چنین گفته بود: حضور و ایفای نقش در سریال «سلمان فارسی» و همکاری با داود میرباقری به عنوان یکی از کارگردانان مطرح سینمای ایران، یکی از افتخارات هنری من به شمار می‌رود و امیدوارم اینگونه همکاری‌های هنری با کارگردان‌های ایرانی برای سایر بازیگران تونسی فراهم شود و در این نوع همکاری‌ها بتوانیم تجربیات هنری هنرمندان دو کشور را انجام دهیم. انتقال و برنامه های مشترک سینمایی را تولید کنیم.


فرودگاه ها:بیوگرافی هشام رستم بازیگر سریال سلمان فارسی


بیوگرافی هشام رستم بازیگر سریال سلمان فارسی
بیوگرافی هشام رستم بازیگر سریال سلمان فارسی

فیلمبرداری سریال «سلمان فارسی» حدوداً ۵ سال طول می‌کشد و علاوه بر بازیگران ایرانی، بازیگرانی. یکی از این بازیگران، «هشام رستُم» بازیگر ۷۳ ساله اهل تونس است.

  • هشام رستم بازیگر تونسی در سریال ۲۷

او بازیگری را از ۴۰ سال و با حضور در یک فیلم ایتالیایی آغاز کرد. رستم تا بیش از ۶۰ فیلم و سریال ایفای نقش کرده است که از مشهورترین آن‌ها است او امسال با حضور در سریال «سلمان فارسی»، در سریال تونسی «۲۷» هم ایفای نقش کرده است.

آنطور که روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خبر داده است، این بازیگر سینما و تلویزیون اخیراً با میثم فراهانی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تونس دیدار داشته است.

فراهانی در این دیدار با سابقه ساخت تاریخی و مذهبی در ایران اشاره کرده و گفته است: تولید و ساخت سریال‌های تاریخی و قرآنی همیشه در دستور کار کارگردانان و تهیه‌کنندگان ایرانی بوده و ساخت سریال‌هایی مانند مریم مقدس، ابن سینا، یوسف پیامبر(ع) است. ) ، مردان آنجلس و نیز ، فیلم‌های سینمایی مانند محمد رسول‌الله (ص) نشان از توان بالای هنرمندان هنرمندان.

وی با اشاره به آغاز ساخت سریال سلمان فارسی با حضور برترین بازیگران ایرانی و همچنین برخی از بازیگران مطرح خارجی از جمله هشام رستم آن را نقطه عطف دیگری در به تصویر کشیدن شخصیت‌های تاریخی توصیف کرد.

رایزن ایران در تونس بهره‌مندی از توان هنری بازیگران خارجی در سریال‌های تاریخی می‌تواند زمینه‌های مختلف همکاری هنری بین کارگردانان ایرانی و هنرمندان خراجی را فراهم کند و همکاری شما را در سریال سلمان فارسی فراهم کند.

  • تولید برنامه های مشترک سینمایی بین ایران و تونس

هشام رستم هم با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری، به استقبال بی‌نظیر از فیلم‌های سینمایی و سریال‌های ایرانی در انواع اشاره کرد و گفت: جذاب‌های بصری، تکنیک‌های هنری و بهره‌مندی از متون اصیل تاریخی در ساخت سریال‌های تاریخی. ایرانی از نقاط قوت آن‌ها به شماره می‌رود.

بازیگر سینما و تلویزیون تونس اظهار داشت: جامعه تونس همیشه از تولیدات سینمایی ایران استقبال کرده و سریال‌هایی را به عنوان مریم مقدس و یوسف پیامبر، نشان از زیبایی‌های هنری و سریال‌های تاریخی دارند.

وی با اشاره به سوابق طولانی و تجربیات خود در ایفای نقش در سریال های خلف

هشام رستم حضور و ایفای نقش در سریال همین و همکاری با داود میرباقری به عنوان یکی از کارگردانان مطرح سینمای ایران، یکی از افتخارات هنری من به شماره می‌رود و امیدوارم این همکاری‌های هنری با کارگردان‌های ایرانی برای سایر بازیگران تونسی نیز ارائه شود. ی و و و ه ی ی ه و ه ه ه ج ج ج ج ج ج ج و و و و و و و و و و


دنچه دیگران می خوانند:


گردآورنده: مریم بالوی فیلی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا